1

Temat: Koła do dr-z 400sm

Witam szukam kół w teren do suzuki Dr-z 400sm z roku 2006 wiecie może gdzie takie znajdę wiem że jest z tym mały problem muszą być jakieś dystanse do piast nie za bardzo znam się na tym wszystkim dlatego mam nadzieję że mi ktoś pomoże z góry dzięki.GG:8467498

2

Odp: Koła do dr-z 400sm

Moze ten koles Ci pomoze. On 2 dni temu tez szukal. Razem bedzie razniej, moze cos znajdziecie.
http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=2488#2493

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: Koła do dr-z 400sm

To też ja:D

4

Odp: Koła do dr-z 400sm

Mam takie koła w teren, kompletne z Yamahy WR, podobno pasują do DRZ 400

5

Odp: Koła do dr-z 400sm

a ja zeby nie zakladac nowego tematu.Wie ktos czy rama od SM 2005 podejdzie do E 2001?Zmienilo sie cos tam czy bedzie pasowac?

6

Odp: Koła do dr-z 400sm

hej, ja tez szukam kol enduro do DRZ 400 SM... najlepiej kompletnych (moga byc bez opon ;-) pomoze ktos?

Never ride faster than your guardian angel can fly

7

Odp: Koła do dr-z 400sm

Mam kompletne koła od YZ 450 21 i 19 z tarczami, dętkami i oponami. Tylna tarcza i zębatka już podjechana, myślę że nie będzie problemu z dopasowaniem, cena promocyjna 1060zł z przesyłką

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

8

Odp: Koła do dr-z 400sm

nie wiem niestety jak wygląda sprawa dopasowania, w razie czego jak je dopasowac?

Never ride faster than your guardian angel can fly

9

Odp: Koła do dr-z 400sm

podaj mi na e-mail supermoto1@vp.pl średnice oski przód i tył, średnice tarczy przód i tył to powiem Ci czy będzie pasowało i co trzeba zrobić

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

10

Odp: Koła do dr-z 400sm

ja mam jeden komplet excela  z huski wr 360 na sprzedaz, tylko podajcie mi dokladne wymiary jakie chcecie  (grobosc długosc oski szerokosc piasty itd)   

Husqvarna  WR360  2T

11

Odp: Koła do dr-z 400sm

hejka, czy ktoś w końcu wsadził do DR-Z400 SM koła enduro?
będe wdzięczny za info jakie koła kupić i co ew. trzeba przerobić...

z góry dzięki za pomoc

ZAWSZE NA ZIMNYM!

12

Odp: Koła do dr-z 400sm

Tak ja, robie to raz w miesiącu ;)

Zasadniczo nic nie musisz robić jeśli chcesz mieć przednią tarczę 310 ktora na teren jest odrobinke za ostra ale daje rade.

www.propitbike.pl

13

Odp: Koła do dr-z 400sm

nozder napisał/a:

będe wdzięczny za info jakie koła kupić i co ew. trzeba przerobić...

Ja wlasnie zakladam kola z DRZ E. Trzeba przelozyc obie tarcze hamulcowe z kol SM zeby nie grzebac przy hamulcach, uzywam tez oryginalnych osiek z kol SM. Niestety wyglada na to, ze trzeba tez przelozyc zebatke tylna bo ta z wersji E jest za duza jak na lancuch z wersji SM. Zebatka opiera sie na slizgu lancucha a os kola jest zbyt wysunieta do przodu i nie da sie zamontowac kola na osce. Bede musial sprobowac jazdy w terenie na szosowym przelozeniu :D Czy ktos tego probowal i wie jak sprawdzi sie takie rozwiazanie? Przy okazji mam pytanie, jaka dlugosc i ilosc ogniw ma lancuch do wersji E?

14

Odp: Koła do dr-z 400sm

PeKaWu napisał/a:

Bede musial sprobowac jazdy w terenie na szosowym przelozeniu :D Czy ktos tego probowal i wie jak sprawdzi sie takie rozwiazanie?

Przy rekreacyjno treningowej jezdzie nie ma najmniejszego problemu, no chyba że kolega chce w zawodach motocrossowych polatac ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

15

Odp: Koła do dr-z 400sm

no to ja mam takie pytanie: jak odkręcić tylną zębatkę? znaczy czy śruby są kontrowane aluminiowymi nakrętkami?? czy to tylko taki odlew imitujący nakrętki??
idąc dalej będę potrzebował zębatki tylnej do rdz-e 44Z (przednią już mam nową 13Z) i łańcucha do tego zestawu najlepiej bezoringowego i do kompletu jeszcze dętkę 18" do opony 110 oczywiście w dobrej cenie to wszystko.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"