1

Temat: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Witam mam pytanie dotyczące TE 610 otóż poszukuje enduro/supermoto i niestety mój fundusz nie jest powalający ..
Z tego co widzę to można kupić TE 610 za około 6 ty zł z 2000r moje pytanie czy warto pchać się w te motocykle opinie są różne
dużo jest opinii że nie warto i że się sypią i jest brak do nich części w PL  a jak już są to kosztują drugie tyle co do innego ...
jak to jest do końca z tymi motorami ? , czy może lepiej poczekać i odłożyć jakieś 2 tys zł  i kupić coś pokroju  TTR ,KTM LC4
motocykl bardziej z przeznaczeniem  w teren niż na ulice ...
z góry dzięki .

2

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Odłożyć i poczekać. Moto ogólnie fajne, ale już coraz mniej części do kupienia, nawet z włoch ciężko ściągnąć do tego rocznika. Części się poprostu kończą, a nie ma sensu ich produkować, bo tych moto to jak na lekarstwo i poprostu produkcja do tego rocznika się nie opłaca dla firmy

READY TO >> TERROR

3 Ostatnio edytowany przez motorktm (2013-07-19 16:28:28)

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

nie kupuj tego badziewia :):) wiem bo mam te 410 i własnie ją rozprzedaje na czesci bo nie mogłem nigdzie dostać nawet korbowodu!! szukałem miesiąc i nigdzie nie ma....tzn jest ale jakie gówno tornado za ponad 700zł...

4

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

dobra dzięki chłopaki szukam dalej bardziej coś firmowego i odkładam pieniążki ;) najwyżej za rok coś lepszego kupi się .

5

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Nie pomyśl, że husqvarna to dziadostwo, bo to dobre motocykle, ale nie ma co się pchać w te starsze roczniki.

READY TO >> TERROR

6 Ostatnio edytowany przez Pawian (2013-07-25 23:39:48)

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

tego TE610 nie kupuj, poczekaj bądź też zawsze możesz dać 6000, a resztę którą Ci brakuje skredytować (albo wziąć w leasing), masz tutaj np. Husqe [url]http://armedbike.otomoto.pl/husqvarna-te-te-510-sm-supermoto-kat-a2-M3661627.html[/url] i oferują kredytowanie, do tych Huseq już nie będziesz miał problemów z częściami i eksploatacja nie jest aż tak droga.

Edit:
Z tą też nie miałbyś problemu z częściami [url]http://otomoto.pl/husqvarna-te-250-46-koni-polecam-M3723356.html[/url] ,
z tą byś miał, ale to fajny motocykl i w Twoim przedziale cenowym [url]http://otomoto.pl/husqvarna-sm-husqvarna-450-smr-2005-M3627788.html[/url]

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

7

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Z Husqvarną to jest taki problem, że nie ma zamienników. W rocznikach 2008< jest trochę lepiej ale też bez rewelacji. Dlatego remont huski jest droższy od japońca bo trzeba pakować oryginały które tanie nie są. Ja z tą marką nie mam dobrych wspomnień ale może kiedyś dam jej drugą szansę.

8

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Olaff napisał/a:

Moto ogólnie fajne, ale już coraz mniej części do kupienia, nawet z włoch ciężko ściągnąć do tego rocznika. Części się poprostu kończą, a nie ma sensu ich produkować, bo tych moto to jak na lekarstwo i poprostu produkcja do tego rocznika się nie opłaca dla firmy


Co?!
Tobie chodzi o rynek wtórny czy nowe? Bo jedyna cześcia której nie moglem kupić w serwisie to wałek kopniaka, który jest do kupienia juz i w serwisie i widzialem zamienniki.
Remont tak jak w ktm czy innych kosztuje, tłok wossnera 595zł, korba proxa 699zł, zawory tytanowe drogie jak w kazdym innym moto.
Nie to, ze swoje chwale ale jak kompletowalem czesci to widziałem ceny do mojej huski i do innych moto.
Uszczelki w orginale (prócz tej pod glowice org- 170zł zamiennik- 90zł) w serwisie tańsze niz zamienniki atheny.
W każdym bądź razie tragedii aż takiej nie ma.

9

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

Do rocznika 99 byl nawet problem znalezc uszczelke pod glowice. Nie wiem jaki masz rok, ale wiem jak bylo do tego staruszka

READY TO >> TERROR

10

Odp: Husqvarna TE 610 jak z częściami ?

rocznik 2000r. uszczelki do wersji bez rozrusznika 1993 do 2007 te same idą, nie ma z nimi problemu. Racja, ze nie ma ich w kazdym sklepie jak do ktm, ale sa dostepne i nie trzeba sie na dziś dzień mocno gimnastykować zeby je kupic.