166 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2015-06-20 13:37:16)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Szymura napisał/a:

[url]http://olx.pl/i2/oferta/ktm-lc4-supermoto-ewentualnie-zamiana-na-skuter-CID5-IDayR5p.html#:f0b1bdd51d[/url]
Zna ktoś może ten sprzęt ?

Hi, szału nie ma : to starsza wersja moto (czarny silnik, nie HighFlow), wygląda raczej średnio -cenowo może i ok, ale za 7.500 widziałem lepsze/świeższe z HiFlow .... raczej moto do częstego zaglądania, widać , że miało swoje przygody (kolektor wygląda jak poskładany, końcówek kiery brak, widać, że obok stoi mechanik(???)...) Osobiście bym olał ;) ale nie widziałem ani nie słyszałem silnika, wiec info tylko z fotek
Opona tył nowa, przód się kończy, plastiki hmmm ok, ale sprzedający mógł je wymienić...
Jeśli zejdziesz z ceną to może i warto jeśli piec ok i nic z niego nie cieknie..

Hardcore - it's more than music...

167

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Adasiek napisał/a:

Panowie, padla propozycja od Jedrzeja. post 21
[url]http://forum.supermoto.pl/topic32804-szkolenie-sm-dla-poczatkujacych-lista-chetnych-dyskusja-termin-itd-p2.html[/url]

Hi, prop fajna, ja jednak odpadam - ciężko mi się zebrać na tor przy Wojska (sobota 9-11), więc najpierw tam musiałbym trochę skill'a wyrobić, potem ew. te 490km na szkolenie/trening do Jędrzeja

Hardcore - it's more than music...

168

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

teraz szkolenia bezpieczne 2 kolka czy cos takiego sa na wojska polskiego. bylo dzisiaj i beda jeszcze 4 oczywiscie w sobote od 9 wiec tor wtedy odpada. chociaz byl niby wjazd od 8 do 9, ale nie wiem czy to tylko dla uczestnikow szkolenia?

SMCR Wings

169

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Cześć Panowie, w przyszłą niedziele (28 czerwca) odbędzie się spot na radzieckich pasach startowych w miejscowości w której mieszkam, tzn w Chojnie ;D ze Szczecina jest około 65 km. Będe tam na swojej drezynie ze swoim kumplem który śmiga sxv550 (prawdopodobnie będzie). Odbędą się tam wyścigi na 1/4 mili, przyjeżdżają tam też ciekawe auta, głównie gebelsów. Ogólnie ma być od groma osób, miło by było gdyby było więcej supermociaków, bo z okolicy to jestem niestety tylko ja i mój kumpel. Jak coś to zapraszam serdecznie, można troche ponakurwiać terror, pogadać, wymienić sie doświadczeniami, tudzież razem pośmigać po okolicy :)

Tutaj podaje link do wydarzenia:
[url]https://www.facebook.com/events/1613241998958406/[/url]

Jeszcze raz zapraszam, mam nadzieje że do zobaczenia :>

Suzuki DR-Z 400 SM K7

170 Ostatnio edytowany przez Kmieciu (2015-06-21 00:06:04)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

.

Suzuki DR-Z 400 SM K7

171

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Kmieciu, dzieki za zaproszenie. Nie ma mnie teraz w PL, ale postaram sie zorganizowac jakis wyjazd na ten pas startowy w polowie lipca.
Napewno porusze ten temat z Belzebubem i Ponsim. Mam nadzieje, ze ktos jeszcze dolaczy.

172

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

ktos sie wybiera w sobote na tor na wojska? oczywiscie jak przestanie padac w koncu... bylem pare razy juz ale zawsze tylko jeden SM poza moim

SMCR Wings

173

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Hey, fajnie że coś się dzieje w Szcz, ja nadal w soboty siedzę w robo :(:( więc  niechetnie, ale niestety nie polatam...

Hardcore - it's more than music...

174

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Ja wybieram się na ryby więc tym razem nie dam rady, choć chętnie bym potowarzyszył :)

175

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Hey, może mi ktoś z Was napisać na Priv gdzie można zrobić (gdzie robicie) przegląd moto ?
Thnx

Hardcore - it's more than music...

176

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Tylko i wyłącznie HTL po drodze na Lubieszyn.
Jak chcesz podeśle numer do diagnosty. Mega spoko koleś, tak poza tym:)

177 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2015-07-01 13:56:00)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Dzięki! Zaraz zerknę gdzie to -dziś podjadę na Pocztową... 3majcie kciuki , bo w polickim TransNet'cie jakieś kontrole chyba mają i Pan szukał dziury w całym :( (a zawsze u nich robiłem, moto full-legal, wszystko działa, żadna rzeźba, etc...)

Hardcore - it's more than music...

178

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Pewnie zauwazyl czaszki i sie przestraszyl.

179

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

@Sobi - dzięki wielkie, browar dla Ciebie ;) Zupełnie inne podejście do człowieka i maszyny.
PS. Na Pocztowej to zaszłość,został tylko baner ;)

Hardcore - it's more than music...

180

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

I smsy z przypomnieniem o końcu ważności przeglądu wysyła nawet :)