1 Ostatnio edytowany przez tomek5700 (2013-05-14 20:54:39)

Temat: TTR 600 szumi 3 bieg

witam mam pytanie, niedawno kupiłem TTR 600 2000r i odnosze wrażenie że szumi mi 3 bieg, tylko 3 inne normalnie chodzą, przed kupnem wyczytałęm że 5 lubi szumieć więc całą uwagę podczas jazdy próbnej skupiłem na piątce i tam było ok:)
jak myślicie martwić się tym czy tak po prostu ten typ ma? i jeszcze jedno w sprawie chłodzenia, czy u was też wszystko takie ciepłe do okoła, włącznie z miską olejową tylko ona nie tak bardzo? :) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)

2

Odp: TTR 600 szumi 3 bieg

tomek5700 napisał/a:

witam mam pytanie, niedawno kupiłem TTR 600 2000r i odnosze wrażenie że szumi mi 3 bieg, tylko 3 inne normalnie chodzą, przed kupnem wyczytałęm że 5 lubi szumieć więc całą uwagę podczas jazdy próbnej skupiłem na piątce i tam było ok:)
jak myślicie martwić się tym czy tak po prostu ten typ ma? i jeszcze jedno w sprawie chłodzenia, czy u was też wszystko takie ciepłe do okoła, włącznie z miską olejową tylko ona nie tak bardzo? :) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)

Siemanko!

Mam dwie TTR 600-jedną na kopajce a drugą z rozruchem. Odnośnie szumienia to szczerze 1sz słysze, i tak naprawde nie wiem co może być przyczyną..jeśli chodzi o chłodzenie to wszystkie są takie ciepłe.

Skąd wziąłeś tą TTR'kie?

Pozdro!

3

Odp: TTR 600 szumi 3 bieg

a TTR nabyłem w podkarpackim :) takie wycie słychać jak się wrzuci 3 bieg, kurde wyczytałem że to chyba tryby w biegach, tylko nie wiem czy jak już szumi to jest źle i trzeba rozkręcać, czy można jeździć? :)

4

Odp: TTR 600 szumi 3 bieg

U mnie żaden bieg nie szumi, tak że zainteresował bym się tym dla świętego spokoju zanim coś więcej się posypie.
Co do ciepłoty, to zgadza sie, bardzo, bardzo się grzeje :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

5

Odp: TTR 600 szumi 3 bieg

a mógłby mi ktoś napisać jaka śruba zabezpiecza przednią zębatkę? i jaka tam idzie podkładka? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź..