31

Odp: Klucz dynamometryczny

Ja posiadam takie cudo, i takiego samego używa mój mechanik. Dodatkowo ma od razu kątomierz :)

[url]http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny-1-4-5-25nm-tengtools-krakow-i4806068388.html[/url]

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

32

Odp: Klucz dynamometryczny

Signe napisał/a:

Ogólnie zrobiłem mały wywiad u mechaników (samochodowych) jeśli chodzi o te klucze i ogólnie narzędzia. Duża część używa Jonnesway'a i jednogłośnie stwierdzili że to nie te same narzędzia co kiedyś, jak z Boshem, jedynie do Mannessmana nie mieli zarzutów. Niewiem już :)

tyle ze w  samochodach  niema tak malych  sil , pokrywa zaworów na  gumowej uszczelcze to kolo 30 nm a glowice i kola zamachowe  ,kola , głównie tylko to sie dokreca kluczami to wartosci od 70 do 130 nm  sruby kola pasowego i rozrzadu  to w porywach do 180nm  a jonesway dobra firma mam szawke narzedziowa  tej firmy swoje kosztowala bo ponad 10k ale jeszcze na nic nie narzekam,  druga szawke mam yato w sumie tez nic sie nie popsuło mówie o grzechotkach, i plasko grzechotkowych, a klucze dynamemetrzyczne mam yato i maly joneswaya i polecam obie firmy.  najlatwiej sprawdzic klucze  laczac oba i ustawic na taka samą wartosc i który pierwszy pyknie :D  jak oba na raz to sa dobre

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600