16

Odp: Husaberg FS 550

rafal223 napisał/a:

korki chyba są znormalizowane i pasowałby jakiś z ktma:) okleiny w blitzmoto, a jak nie, to trzeba szukać po ebayach i innych. Ja znalazłem nawet ostatnio strone z wszystkimi plastikami, pierdołami u niemców. Tylko trzeba szukać:) fajne okleiny idzie dostać,ale o taniej wychodzi w blitzmoto. Wysyłasz plastiki i Ci okleją za free, bo nie mają jeszcze oklein gotowych do bergów


daj namiar

17

Odp: Husaberg FS 550

Mam kilka pytań co do waszych husabergów ..a mianowicie np czy też macie taki mega problem ze znalezieniem luzu na odpalonym silniku ? nawet minimalnie tocząc cięzko wbić luz co zazwyczaj bez problemu robilem na poprzednim moto i w sumie tak mi się to głównie udawało jak chyba większości z was poza posiadaczami świeżych mociaków . Jaki olej lejecie ?

18

Odp: Husaberg FS 550

20W50, a z luzem rzeczywiscie troche problem jest. Ja tez mialem raz sytuacje, ze po glebie dosyc mocnej na plecy znikneły mi biegi... Nie mam pojecia dlaczego tak sie stało i do dziś nie wiem, ale po prostu nie było. Później magicznym sposobem sie pojawiły.. Luz jest do wyczucia :)

Będzie 690 niebawem

19

Odp: Husaberg FS 550

rafal223 napisał/a:

Luz jest do wyczucia :)

Heh:) no jest, ale mi się jeszcze zejdzie, w nowych butach jeszcze ciężej

https://www.bikepics.com/members/81

20

Odp: Husaberg FS 550

zgodzę się z deltą

delta napisał/a:
rafal223 napisał/a:

Luz jest do wyczucia :)

Heh:) no jest, ale mi się jeszcze zejdzie, w nowych butach jeszcze ciężej

zgodzę się  z deltą długa mozolna i wymagająca stalowych nerwów nauka a już zwłaszcza w butach crossowych, w zwykłych trampkach podbicie odpada po kilku próbach, chociaż po cichu liczą że u mnie ten problem rozwiąże się po wymianie wcześniej nieszczelnego tłoczka pompy

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

21

Odp: Husaberg FS 550

20W 50 a jaki dokładnie polecaci i chwalicie sobie ? hmm chwile jeździłem i trochę mieliłem biegami wszystkie ok nic nie wyskakuje itp ale luzu to tam chyba nie uświadcze...a na światłach moze to być jednak drażniące

22

Odp: Husaberg FS 550

no właśnie to jest problem bo berg nie został stworzony dla świateł :-D w bergu jak jedziesz możesz mielić biegi bez sprzęgła (nie polecam ale z tego co czytałem wśród zawodników hard enduro to norma) ale znaleźć luz na światłach to jak szukanie wody na Saharze
Ja mam berga 501 z 2002 r i to już jest sprzęt na podzespołach ktma i z pompą oleju co znacząco wydłuża żywotność silnika w porównaniu z wcześniejszym patentem rozchlapującym i jestem zadowolony jest lekko, mocno i sporo frajdy zwłaszcza z dwoma zestawami kół

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

23

Odp: Husaberg FS 550

mowa tu o bergu fe 550 z 2004r jeśli to coś pomoże ;p
Tak czy siak czerwonego w centrum ominąć się nie da ...

24

Odp: Husaberg FS 550

W FS 570 w ciężkich laczkach da się wbić za 2-3 razem ale za pierwszym lub w czasie toczenia do świateł na sprzęgle nie ma ch*ja więc nie zmieniło się za wiele. Z mojego doświadczenia lepiej złapać zbijając z 2 niż z 1 biegu w górę.

Myślę że trzeba trochę poznać sprzęta i będzie git.

pzdr

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

25

Odp: Husaberg FS 550

Kordzik napisał/a:

Z mojego doświadczenia lepiej złapać zbijając z 2 niż z 1 biegu w górę.

Myślę że trzeba trochę poznać sprzęta i będzie git.

pzdr

popieram, łatwiej z 2 na 1 niż odwrotnie, jednak dużo łatwiej było mi  wbić N podczas toczenia niż na postoju

SMR450

26

Odp: Husaberg FS 550

bez względu jaki to model każdy berg przynajmniej moim zdaniem powinien chodzić trochę jak sieczkarnia bo inaczej straci urok i wierne grono użytkowników

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

27

Odp: Husaberg FS 550

U mnie jest to valvoline - w jednym z testów wypadł dobrze i stosunek ceny do jakosci (z tego testu) robi jak dla mnie furore.
Dokladniej to 20W50 durablend (taka niebieska butla).

Ja też mam problemy z luzem, ale juz tak dawno nie jezdziłem, ze zapomniałem jak to jest :D
Mam nadzieje, ze w przyszłym tygodniu w koncu zaczne sie meczyc z wbijaniem luzu... ;)

Będzie 690 niebawem

28

Odp: Husaberg FS 550

Pewnie o ten chodziło ?

[url]http://allegro.pl/valvoline-durablend-4t-olej-20w50-4l-gratis-smar-i3162217126.html[/url]

Chyba będzie trzeba więc zakupić taki pakiecik

Ktoś jeszcze coś na temat oleju w swoim bergu ?

29

Odp: Husaberg FS 550

Dokładnie ten olej ;)

Będzie 690 niebawem

30

Odp: Husaberg FS 550

hehe myslalem ze tylko ja mam problem z wrzuceniem luzu na postoju :D dla odmiany mi latwiej znalesc przerzucajac z 1-2 i najlatwiej podczas toczenia

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM