46

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

po kapitalce to chyba normalne że coś tam sie pojawia na sitku.
problem to jest jak będzie się pojawiać przy kolejnych wymianach
przez to też przy docieraniu wymieniasz szybko pierwszy olej bo latają tam fafrochy

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

47

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

dokladnie.jeszcze spij spokojnie ;)

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

48

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Nie wiem czy masz śrubę spustową z magnesem, ale jeśli nie masz to polecam postarać się o taką.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

49

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Ja juz wole dmuchac na zimne, za duzo kasy w to poszlo;) wiec zalewam nowy olej i co pare km bede sprawdzal co tam w filtrach. mam srube spustowa z magnesem, ale na niej byl taki rzadki szlam, jakby mikro pylek z opilkow i olej, ale malo tego bylo.

50

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

te opiłki nie wyglądają przypadkiem jak materiał z przegwintowanego otworu ? obstawiam że to stamtąd bo szmatą tylko przykryłeś a zawsze się coś do oleju w takim wypadku dostanie

51 Ostatnio edytowany przez kakarotto (2014-10-31 15:42:56)

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Chyba nie z gwintu, te opiłki są w kształcie płatków. Chyba że zostały zdeformowane przez skrzynie. Tą szmate wcisnalem gleboko, moze nie widac na zdjeciu.

52

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Nudna zima to se felge okleiłem. całości napisu nie ujeło bo je na pół obręczy. Jeszcze przednie i dostaną szprychy.
http://c.wrzuta.pl/wi15414/37f869620013977b54d23b8b

53

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Felunek widzę na kozaku. Jakiego koloru nyple planujesz?

Aprilia RX 125 <rotax 122, Dell'Orto VHSB 34, wydech Aprilia Racing>

54

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Fajna fela, naklejkę sam robiłeś ?

KXF 250 '14

55

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Nyple raczej standard.
Naklejkę zamówilem, podalem tylko rodzaj czcionki i tekst, ale otwory na nyple musialem sam wycinać na naklejce przed przyklejeniem.

56

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

kakarotto napisał/a:

Nudna zima to se felge okleiłem. całości napisu nie ujeło bo je na pół obręczy. Jeszcze przednie i dostaną szprychy.
http://c.wrzuta.pl/wi15414/37f869620013977b54d23b8b

Moje gratulacje, robi robotę taką jak powinno robic! Strasznie mi się podoba ! Masz może jakieś foto jak Husqa wgląda obecnie ? :)

Jeździj szybko tam gdzie wolno !

57

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

koła super, w ogóle projekt fajny.

Jedyne co, to bałbym się dokręcać głowicę kluczem dynamometrycznym do kół :-] no chyba, że mnie oko myli i jest to porządny klucz :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

58

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

Husqka na razie w proszku znow, bo czeka na gaźnik z pompką i pare pierdół więc zdjec całości nie mam.
Co do klucza to chyba się nie dzielą na te do kół lub głowicy:P nie jest to klucz za 600zł, ale jest ok.

59

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

chodziło mi tylko o dokładność. Po prostu te do kół są ok, ale powyżej powiedzmy tych 50-60Nm

Sam takiego samego używam do dużych sił, ale do mniejszych używam już takiego o zakresie 5-60 (mniej więcej, bo z bani nie pamiętam :P )

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

60

Odp: Husqvarna TE 610 remont oraz z nudów grzebanie...

gaźnik dellorto z pompką będzie ?

Husqa smr 570