1

Temat: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

Witam
chciał bym sobie zrobić stożek do końcówki wydechu coś na ten typ [url]http://sklep.motocyklelublin.pl/521-806-thickbox/wydech-fmf-atv-yamaha-powercore4.jpg[/url]
i mam wiele problemów proszę o radę i pomoc :D dzięki z góry :)

2

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

bardzo treściwy post:). Jako naczelny jasnowidz, wiem co to za problemy i jakich udzielić rad. Reszta forum na pewno też odprawia w tej chwili szamańskie rytuały, żeby ci pomóc

rmz 250
gas gas txt 250

3 Ostatnio edytowany przez Zabro (2013-02-23 18:52:45)

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

Sam chyba nie zrobisz, najlepiej jakbyś poszedł do jakiegoś zakładu - nie wiem - np. tokarskiego dal im taki na wzór to i by zrobili :P

Po prostu niech jakiś znajomek (jak masz znajomkow z takim tłumikiem - stożkiem)  odkręci tą końcówkę i posłuży jako wzór.

Jak jesteś z Koszalina to mógłbym Ci dać na wzór bo mam tłumik aktualnie cały rozebrany

4

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

metys napisał/a:

bardzo treściwy post:). Jako naczelny jasnowidz, wiem co to za problemy i jakich udzielić rad. Reszta forum na pewno też odprawia w tej chwili szamańskie rytuały, żeby ci pomóc

XD

Samemu ciężko ogarnąć coś z nierdzewki, bo Ci popęka.

READY TO >> TERROR

5

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

Mam taki podobny stożek, najlepiej kupić od producenta, występuje jako cześć zapasowa (jeśli mówimy o FMFie). Takiego chyba nikt Ci nie wykona w sensownych pieniądzach bo jest tłoczony (przynajmniej ten który leży mi na półce).

DRZ400SM, KTM 990 ADV

6

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

Poradziłem sobie z tym problemem w doś nie typowy sposób ale wygląda oK xD

7

Odp: STOŻEK NIERDZWEKA Pomocy !!!!

To napisz jaki sposób + wrzuć fotki. Może się komuś przyda na przyszłość.