481

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Śnieg stopniał --> temat stopniał ^.^
Ale jaja :)))

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

482

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

a może takie:
SUPERMOTO.PL
ps. dowcip mi się wyostrzył czyli wiosna już blisko ;)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

483

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

kurde cieplej i od razu lepsze humory ^^ aczkolwiek mniejsza ilośc spin na +;) A co do loga to niebieskie do filmiku jako malutki znak wodny w rogu? :)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

484

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Zróbcie głosowanie i już :)
Teraz to na moto wbijać i dzidować ;]

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

485

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No i jak tam logo? Bo chciałem se aerografem na nowym kasku zakurrrwić.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

GPZ500S>TL1000R>DRZ400 SM czarna, gangsterska ;)

486

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

a może problem jest że nie mamy nazwy własnej ? ...  tzn. Supermoto jest typem motocykla a nie nazwa ekipy z  Polski  (sorki jak się mylę) ...  jak np.  P* (pimpstar) czy Retard's  -  to też SM, a maja "swoja" nazwę-logo,  a nie napis Supermoto. ( kraj)  ?

i can do this .. here, hold my beer

487

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

HEMP ma racje przydała by sie jakaś nazwa.

488

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Osoba ktora zaklada forum, chyba chciala poprostu zrobic miejsce dla milosnikow wynalazku pod tytulem SM. Chyba nie zakladala, ze zrobi sie z tego konkretna spolecznosc, stad brak nazwy. Teraz to sie troche msci.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

489

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jak dla mnie supermoto.pl to wystarczajaca nazwa i marka. Jak znajomi pytaja jaki znowu robie zlot to mowie ze zlot supermoto. I wszystko jasne-jak u Siary.
Inna sparawa ze jak zaczniemy nazwe wymyslac to za piec lat moze skonczymy.Moze...

490 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2013-03-18 00:57:44)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

HEMP napisał/a:

a może problem jest że nie mamy nazwy własnej ? ...  tzn. Supermoto jest typem motocykla a nie nazwa ekipy z  Polski  (sorki jak się mylę) ...  jak np.  P* (pimpstar) czy Retard's  -  to też SM, a maja "swoja" nazwę-logo,  a nie napis Supermoto. ( kraj)  ?


Ekipa to ekipa, forum to forum. Trole mają ekipę (Łódz, Wrosław, Stolica,itd. też ) i zadupcają w ekipie. Większej społeczności forum sm.pl  nigdy nie widziałem i pewnnie nie zobaczę więc trudno mówić tu o jakiejś ekipie tym bardziej o zadupcaniu.
O! A w sudetach panie to była ekipa :)
Sory, najebany jestem.

exc 400                 www.oklejsie.pl

491

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Proponuje nazwe SuperDebils :D

492

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Kowal SG napisał/a:
HEMP napisał/a:

a może problem jest że nie mamy nazwy własnej ? ...  tzn. Supermoto jest typem motocykla a nie nazwa ekipy z  Polski  (sorki jak się mylę) ...  jak np.  P* (pimpstar) czy Retard's  -  to też SM, a maja "swoja" nazwę-logo,  a nie napis Supermoto. ( kraj)  ?


Ekipa to ekipa, forum to forum. Trole mają ekipę (Łódz, Wrosław, Stolica,itd. też ) i zadupcają w ekipie. Większej społeczności forum sm.pl  nigdy nie widziałem i pewnnie nie zobaczę więc trudno mówić tu o jakiejś ekipie tym bardziej o zadupcaniu.
O! A w sudetach panie to była ekipa :)
Sory, najebany jestem.

Kowal do spania ;D

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

493 Ostatnio edytowany przez G3d (2013-03-18 21:01:46)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

O 38 strona :)

A jednak 39 ;)
Nie wiem jakie wam podpowiedizec rozwiazanie.
Podejmowanie decyzji w tak duzym gronie jest niemozliwe.
Amatorskie produkowanie logo dla tak duzej grupy tez z calym szacunkiem nie jest super pomyslem.
Ciezki temat. Moze wlasciciel serwera/domeny podejmie decyzje :P?

WR 450 F
GSXR 1100

494

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Hahaha, tylko nie bijcie :D
http://img585.imageshack.us/img585/4176/supermoto222pl.png

495

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Ja odstawiam temat. Moj znajomy jakos nie za bardzo ma czas zeby sie w to bawic. Ja tez niczego sensownego nie narysuje. Tak wiec mozecie podejmowac decyzje w sprawie loga. nie bede wiecej was wstrzymywal.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]