1

Temat: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Ello panowie borykam się z problemem gdyż 2 szprychy puściły mi na gwincie i chciałbym je wymienić a nawet wszystkie bym planował zmienić lecz nie zbyt stać mnie na szprychy Excela dla tego chciałem się was poradzić czy da rade dobrać coś tańszego do tych obręczy ?? czy istnieją jakieś zamienniki ?? czy tylko oryginały ??

2

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

zmierz to co masz (średnicę, długość szprychy, długość gwintu, nypel i zagięcie łba)  i poszukaj na alle...

3

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

na allegro w ogóle są szprychy '17 cali' ?

Będzie 690 niebawem

4

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

są firmy w PL które dorabiają szprychy. Z tego co pamiętam za jakieś śmieszne pieniądze. Tylko nie wiem jak z jakością

5

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Wiem wiem, zdziwiłem, ze na allegro są, bo ja ich znalezc nie potrafie niestety.  Z tego co wiem, to od 2 pln w góre w zależności od gwintu za szpryche można dorobić, tylko czy taka dorabiana bedzie przewężona na środku i szersza w miejscu gwintowanym na nypel jak w oryginale?

Będzie 690 niebawem

6

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

A macie może namiar na tego Gości co dorabia te szprychy ??

7

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Paweł Król

[url]http://allegro.pl/my_page.php?uid=1850478[/url]

Będzie 690 niebawem

8

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

[url]http://www.bartnik.com.pl/[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Co do przewężenia to wydaje mi się, że nie bałdzo. Ale nie ma to większego znaczenia wydaje mi się. Wiadomo, zawodowiec powie, że masa nieresorowana rośnie ale normalny zjadacz chleba jak ja nie odczuje różnicy.
A gwinty z tego co pamiętam dzielą się na toczone i walcowane, walcowane niby lepsze. Ale znów ostrzegam, że ostatecznie szprych nie musiałem dorabiać więc specem w temacie nie jestem.

10

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Dzięki panowie za namiary bardzo się przydały Paweł król to świetnie dba o swój interes potrafi doradzić i dysponuje miła obsługą więc chyba kola w najbliższym czasie wyśle na całkowitą renowacje do niego zna się na rzeczy i chyba jest dobry w tym fachu wiec zaufam :)

11

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Witajcie, dzisiaj spotkał mnie podobny problem ;-(
w tylnej feldze pękła 1 szprycha,a 2 są luźne, powietrze zeszło i jest kapeć ;-(
nie jeździłem po krawężnikach, ani schodach.

co należy z tym dalej zrobić ?
wymienić wszystkie szprychy, czy tylko te uszkodzone?
to jest Excel 4,5 x 17", 36 szprych.


pozdr@wiam

12

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Sam sobie szprych nie zrobisz, a nawet jak wyślesz komuś, żeby dorobił kilka, to i tak sam chyba też nie bedziesz naciągał, więc najlepien wyślij do naprawy całe koło ;)

Będzie 690 niebawem

13

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Witajcie, obdzwoniłem kilkanaście sklepów i firm i albo nie ma szprych, albo nigdy nie było. W serwisie Suzuki komplet prawie 450 zł..... i faktycznie pozostał tylko Bartnik.
taka prosta i potrzebna rzecz jak szprycha - i nie ma, no płakać się chce ;-(

na szczęście pada deszcz :-P i popijam piwo,




zdrówko ;-)

14

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

u mnie kumpel tez miał problem ze szprychami ale znalazł goscia co podobno dorabia takie jak oryginał. Aktualnie czeka za paczką ze szprychami wiec jak wszystko bedzie ok to podam Ci namiary :)
ps. tez jestem jeszcze bez moto wiec zdrówko :)

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

15

Odp: Jakie szprychy do kól EXCEL 17"

Bardzo chętnie skorzystam, może da  się to jakoś załatwić, bo kiedyś się wypogodzi, a pić wciąż nie można ;-)  chociaż .... :-D