1

Temat: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

Chciałbym założyć temat o polecanych firmach które zajmują się cylindrami.

Najlepiej gdyby były to warsztat który nie ma problemu z honowaniem nikasilu. Ponieważ jak się dowiaduję są tacy co nie robią nikasilu o czym się później wypowiem.

Mam też pytanie czy ktoś oddawał swój cylinder do honowania do warsztatu który głównie zajmuje się cylindrami samochodowymi.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

ja dawałem do motor-tech katowice pohonnowai mi cylinder i zaraz dobrali tłok (był 50 zł tańszy niżeli bym miał go kupić na allegro)

3 Ostatnio edytowany przez cross (2013-01-05 15:00:42)

Odp: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

szakul123 napisał/a:

ja dawałem do motor-tech katowice pohonnowai mi cylinder i zaraz dobrali tłok (był 50 zł tańszy niżeli bym miał go kupić na allegro)


+3

silniki zabutrowe go-kart lotnicze samochodowe i motocyklowe :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

polecam motor tech, sprawdzony warsztat z długoletnim doświadczeniem

TM 450 SMX , Ducati MTS

5 Ostatnio edytowany przez Kula (2013-01-05 19:36:20)

Odp: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

motor - tech.

młody dawał im cylek od kmx ładnie mu to zrobili i tłok też dobrali.

aczkolwiek ja do XR dawałem do warsztatu który zajmuje się głównie naprawą części samochodowych, choć nie raz robili i motocykle no i muszę przyznać, że też im to nieźle wyszło i naprawdę tanio.

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

6

Odp: Szlifiernia, honowanie cylindrów - gdzie polecacie

Z racji tego, że naprawiam motocykle cross i enduro to mam swoich sprawdzonych specjalistów od takich robót jak montaż tulei, szlify, honowanie, czy wymiany korbowodów.
Od 5 lat oddaje tym zaufanym osobą cylindry i wały do roboty. Jeszcze nigdy mnie nie rozczarowali.
Cena za szlif + honowanie 80 zł.
Samo honowanie zależy od kaprysu 10-30 zł
Wymiana korbowodu z centrowaniem walu 85 zł

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL