31

Odp: Kurtka na SM

Skórzane kurtki mają to do siebie że albo jest człowiekowi za ciepło albo za zimno (przynajmniej ja tam mam).
Zdecydowanie łatwiej zadbać o komfort termiczny w tekstylnej kurtce z membraną. Do jazdy po przysłowiowe bułki polecam właśnie takie rozwiązanie.

dabljuer250x

32

Odp: Kurtka na SM

Ja tam pocę się tak samo w skórze i w tekstylnej. Mam kurtkę tekstylną z membraną Dainese i nie wiem dlaczego ludzie się tak nad tymi membranami spuszczają!? Jest w niej cieplej w zimne dni, ale latem taka sama padaka, a skóra jest przynajmniej wentylowana przez jakąś perforację i różne szczeliny.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

33

Odp: Kurtka na SM

Bo w membranie sie nie jeździ w lecie. Nic nie będzie bardziej przewiewne niż tekstyl z siatki.

34

Odp: Kurtka na SM

co człowiek to inna opinia.

Mi jeździ się dużo lepiej w skórze, niż w tekstylnych. Jedyną zaletą tekstylnych (choć pewnie nie wszystkich), to waga - są trochę lżejsze od skóry...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

35

Odp: Kurtka na SM

Mam tex spodnie i kurtkę Icon Rider. W samych superlatywach mogę pisać, ale trochę kosztował ten zestaw. Spodnie łączone zamkiem z kurtka, kurtka z odpinana wyściółka. Możliwość przesuwania niektórych ochraniaczy. Dodatkowo jest waterproof i ma drugie zastosowanie w zimie - snowboard

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

36

Odp: Kurtka na SM

Mam tex spodnie i kurtkę Icon Rider. W samych superlatywach mogę pisać, ale trochę kosztował ten zestaw. Spodnie łączone zamkiem z kurtka, kurtka z odpinana wyściółka. Możliwość przesuwania niektórych ochraniaczy. Dodatkowo jest waterproof i ma drugie zastosowanie w zimie - snowboard

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

37

Odp: Kurtka na SM

levis napisał/a:

co człowiek to inna opinia.

Mi jeździ się dużo lepiej w skórze, niż w tekstylnych. Jedyną zaletą tekstylnych (choć pewnie nie wszystkich), to waga - są trochę lżejsze od skóry...

No chyba nie jedyną :)

WR250X -> Husaria 701

38

Odp: Kurtka na SM

Ayahuasca napisał/a:

[url]https://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-hoodie-armor-jacket[/url]
to jest teoretycznie fajne :)

Mam polecam

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

39

Odp: Kurtka na SM

TomekRST napisał/a:

Mam tex spodnie i kurtkę Icon Rider. W samych superlatywach mogę pisać, ale trochę kosztował ten zestaw. Spodnie łączone zamkiem z kurtka, kurtka z odpinana wyściółka. Możliwość przesuwania niektórych ochraniaczy. Dodatkowo jest waterproof i ma drugie zastosowanie w zimie - snowboard

Ten Icon Rider zajebisty, ale cena też śliczna. Widocznie warta swojej kwoty, szukam dalej.

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

40

Odp: Kurtka na SM

juby Frager gierwi - dzięki za rady, jest już jakiś trop :)

Ayahuasca napisał/a:

[url]https://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-hoodie-armor-jacket[/url]
to jest teoretycznie fajne :)

Wolę bluzę supermoto i zbroję pod spód :) Niby zbroja już mnie ratowała kilka razy, ale i tak lepiej bym się czuł w skórze :)

wzium?

41

Odp: Kurtka na SM

nie polecam :
[url]https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-T-GP-Pro-Air-Textil-Jacket-2016/SubProducts/Alpinestars-T-GP-Pro-Air-Textil-Jacket-2016-0007&Currency=PLN&Locale=pl_PL&utm_source=Portalexport&utm_medium=GoogleShopping&utm_campaign=GoogleShopping_PL&utm_term=Alpinestars%20T-GP%20Pro%20Air%20Kurtka%20tekstylna%202016&gclid=EAIaIQobChMIiobJi7Pz1wIV5hbTCh3BLQ2AEAQYAyABEgJbX_D_BwE[/url]
po sezonie zaczela pruc sie kieszeń na ochraniacz pleców, co poleci dalej?

42

Odp: Kurtka na SM

Ja właśnie też szukam  tekstyla. Mam teraz skórę ale w niej latem jest gorącą ,a jak się robi chłodno zimno.Niby ma podpinkę ,ale jest to taka bardziej kamizelka.Dodatkowo czasami wpadam w teren i wtedy skóra wydaję mi się że trochę krępuje ruchy i szybko idzie się w niej "zagotować". Nie podobają mi się długie kurtki ,wolałbym coś bardziej sportowego .Jak ktoś wyżej pisał te kurtki Seca są ładne ale widzę że nie mają tutaj dobrej opinii.Tak więc czy idzie dostać jakiegoś fajnego tekstyla  ok.500-600 zł (nowego)?

Jawa 50 Mustang 79'-->Kawasaki ER -5 '01 -->KTM 640 LC4 SM full Akra BRaaappp

43

Odp: Kurtka na SM

Ja mam kurtkę Alpinestars T-GP Pro od dwóch lat i bardzo sobie chwalę. Wygodna, dobrze skrojona, w lecie fajnie przewiewna (ma dodatkowo na ramionach suwaki, dla lepszej wentylacji, a jak jest zimniej to jest solidna podpinka. Jedyne co to szkoda, że nie ma żadnej membrany, co przy większych deszczu niestety daje się odczuć. Po dwóch latach jest jak nowa, także polecam.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

44

Odp: Kurtka na SM

lukasx napisał/a:

Ja właśnie też szukam  tekstyla. Mam teraz skórę ale w niej latem jest gorącą ,a jak się robi chłodno zimno.Niby ma podpinkę ,ale jest to taka bardziej kamizelka.Dodatkowo czasami wpadam w teren i wtedy skóra wydaję mi się że trochę krępuje ruchy i szybko idzie się w niej "zagotować". Nie podobają mi się długie kurtki ,wolałbym coś bardziej sportowego .Jak ktoś wyżej pisał te kurtki Seca są ładne ale widzę że nie mają tutaj dobrej opinii.Tak więc czy idzie dostać jakiegoś fajnego tekstyla  ok.500-600 zł (nowego)?

Ja taką zakupiłem jakiś czas temu i jak na razie polecam - jedyny minus, to brak ochraniacza pleców, ale można dokupić za 120zł

[url]https://intermotors.pl/kurtki-tekstylne/5105-kurtka-tekstylna-ixon-eager-kolor-czarny-bialy-D02C2F.html#/3-rozmiar-l[/url]

KTM 690 SMC

45

Odp: Kurtka na SM

Ja taką zakupiłem jakiś czas temu i jak na razie polecam - jedyny minus, to brak ochraniacza pleców, ale można dokupić za 120zł

[url]https://intermotors.pl/kurtki-tekstylne/5105-kurtka-tekstylna-ixon-eager-kolor-czarny-bialy-D02C2F.html#/3-rozmiar-l[/url]

Dzięki Spidzior, widzę że jest promocja ,więc nawet z ochraniaczem cena będzie fajna.Widziałem jeszcze model z pomarańczowymi wstawkami(taki KaTeMowy :D ) .Zwróciła moją uwagę jeszcze kurtka Macna Frequency .Jeździ ktoś w tym?

Jawa 50 Mustang 79'-->Kawasaki ER -5 '01 -->KTM 640 LC4 SM full Akra BRaaappp