16

Odp: Kurtka na SM

Szukam kurtki, ewentualnie kombinezonu dwuczęściowego na ktm'a supermoto.
Jest nowa kurtka Seca [url]http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-seca-ronin-iii-nowosc-l-i6892296049.html[/url]
Ktoś coś może o niej powiedzieć? Będzie odpowiednia czy lepiej zainwestować w skórę?

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

17

Odp: Kurtka na SM

hej

18 Ostatnio edytowany przez p4lma (2017-11-28 19:26:05)

Odp: Kurtka na SM

jak chcesz opyle Ci cały komplet wolfa fluo kurtka + spodnie  r 50

drz y/sm 434

19

Odp: Kurtka na SM

M0ras-25 napisał/a:

Szukam kurtki, ewentualnie kombinezonu dwuczęściowego na ktm'a supermoto.
Jest nowa kurtka Seca [url]http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-seca-ronin-iii-nowosc-l-i6892296049.html[/url]
Ktoś coś może o niej powiedzieć? Będzie odpowiednia czy lepiej zainwestować w skórę?

Zależy jak, gdzie i ile jeździsz? Najlepiej mieć dwa komplety. Jeden full skóra do jazdy oporowej, drugi komplet bardziej cywilnie do dojazdów do robo na przykład.
Rozejrzyj się za promocjami teraz bo można kupić tanio kurtkę o lepszej jakości.

WR250X -> Husaria 701

20

Odp: Kurtka na SM

Seca to badziewie, musze to napisac.

21

Odp: Kurtka na SM

Prawda, SECA to jedna z odnóg fali Pakistanu która nas zalewa.
Adrenaline, Ozone, Rebelhorn, Seca, Gammut, Retbike i cała reszta to jedna fabryka. Zmieniają jedynie nazwy i szczegóły a cenami potrafią się różnić między sobą nawet o 100% reprezentując dokładnie to samo w zależności kto ile wydał na reklamę.
Jedyne co zauważyłem w ostatnich latach to skoczyła jakość tych produktów w latach 2010 do 2016 to była totalna lipa.

22

Odp: Kurtka na SM

Do nakurwiania skóra 1PC
Bardziej uniwersalnie skóra 2PC
Jak Cię szczypie kasa, kup używkę i daj do pralni.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

23

Odp: Kurtka na SM

shonek napisał/a:
M0ras-25 napisał/a:

Szukam kurtki, ewentualnie kombinezonu dwuczęściowego na ktm'a supermoto.
Jest nowa kurtka Seca [url]http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-seca-ronin-iii-nowosc-l-i6892296049.html[/url]
Ktoś coś może o niej powiedzieć? Będzie odpowiednia czy lepiej zainwestować w skórę?

Zależy jak, gdzie i ile jeździsz? Najlepiej mieć dwa komplety. Jeden full skóra do jazdy oporowej, drugi komplet bardziej cywilnie do dojazdów do robo na przykład.
Rozejrzyj się za promocjami teraz bo można kupić tanio kurtkę o lepszej jakości.

Miasto, trasa pół na pół. Sporadyczne wypady na tor. Co byście polecili z tekstyli? Komplet skórzany mam, szukam teraz właśnie czegoś cywilnego, wystarczy sama kurtka. Alpinestars, Dainese, Buse, Revit?

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

24

Odp: Kurtka na SM

Wg mnie zależy od tego co Ci podpasuje pod względem rozmiaru i designu. Ja mam modeka etosha, krótka i trochę denerwuje mnie to, ale to jest sportowa kurtka i taka ma być rzekomo. A tak to fajna ogólnie, wentylacja w upały się sprawdza.
Spidi jeszcze jest.

WR250X -> Husaria 701

25

Odp: Kurtka na SM

Ok dzięki Shonek. Chciałbym, aby kurtka była właśnie krótka, nie przepadam za długimi. Dobra wentylacja też ważna. Podoba i się strasznie ta Seca Reactor lub Ronin, ale skoro odradzacie to może faktycznie poszukam czegoś innego.

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

26

Odp: Kurtka na SM

No właśnie, a w drugą stronę? Większość kurtek skórzanych jest krótka, ja bym chciał coś do latania po mieście, tylko kurtka bez spodni, byleby nerki zakrywała. MVD też jest dość krótka. Każda równo którą przymierzałem kończy się w okolicy nerek :)

wzium?

27

Odp: Kurtka na SM

RS Taichi, skorzana, swietnie wentylowana bo duuzo perforacji i co wazne przy codziennym zastosowaniu- jest dluga i zakrywa nerki.

28

Odp: Kurtka na SM

sajfer napisał/a:

No właśnie, a w drugą stronę? Większość kurtek skórzanych jest krótka, ja bym chciał coś do latania po mieście, tylko kurtka bez spodni, byleby nerki zakrywała. MVD też jest dość krótka. Każda równo którą przymierzałem kończy się w okolicy nerek :)

Spidi Track Jacket - Zakrywa nerki, bez garba, z podpinką. Normalnie 2K kosztuje, udało mi się na black friday wyrwać -40% :D
W niedzielę na Motomikołajach pierwszy test na motocyklu :)

Jedni zbierają znaczki, Drudzy chodzą do kina... A MY LUBIMY, JAK NAM SKACZE ADRENALINA!

29 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-11-29 15:14:12)

Odp: Kurtka na SM

Ja mam Alpinestars One-O-One i jest dość długa do jazdy bez spinania ze spodniami. Z resztą nie ma zamka ;-). Mam taką tylko czarną:
[url]http://www.bikerperformance.com/images/products/Alpinestars-One-O-One-Leather-Jacket---Red-4193.jpg?width=800[/url]
Ma dobrą wentylację i podpinkę (bez rękawów). Ochraniacze są miękkie, ale parę razy okazało się że wystarczają ;-). Raczej się jej już nie kupi, bo moja ma chyba z 10 lat, ale myślę że warto szukać czegoś w tym stylu. To wg. Alpinestars kurtka do jazdy nakedem lub chopperem i u mnie jest pamiątką po Bandicie 1200 - szukanie kurtki sportowej która zakrywa nerki raczej jest skazane na niepowodzenie, bo one dobrze działają spięte ze spodniami.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

30

Odp: Kurtka na SM

[url]https://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-hoodie-armor-jacket[/url]
to jest teoretycznie fajne :)

RMX 450Z