1

Temat: Nowy napęd KTM DUKE II?Co polecacie?

Witam,
sezon już blisko a ja musze zmienić napęd w moim sprzecie. Teraz mam założona zębatke z przedu na 16 zębów z tyłu na 42. Przód zmienie na 15, a tył zostawiam na 42 zębach. Potrzebuje jeszcze łąńcuch, co możecie mi polecić w tej kwesti? Potrzebuje coś dobrego, ale nie za kosmiczne pieniądze.



Pozdrawiam

Potok

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

2

Odp: Nowy napęd KTM DUKE II?Co polecacie?

Do końca marca mają otworzyć nowe Inter-Motors tzn. z Armii Krajowej przenoszą sie do nowej siedziby w Długołęce-trasa na Warszawę.Mają być jakieś promocje itp itd ... możesz tam podjechać, sam będę tam jechał po nowy napęd :)
Co do łańcucha to bierz DID'a ;)

Dam znać jak otworzą Inter-motors (mieszkam niedaleko)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

3

Odp: Nowy napęd KTM DUKE II?Co polecacie?

To wiem, właściwie bylem juz w intermotorsie teraz niedawno i zamowilem zębatki, ale łancucha nie maja, bo własnie mają ta przeprowadzke i jest jakies zamieszanie!Więc wziołem właściwie tylko żębatki a łańcuch zamówiłem DID'a w Motoracerze.
Ceny znośne... teraz tylko czekam na wszystko i będe zakładał jakoś w przyszlym tygodniu, bo obecna zębatka z tyłu już traci swoje zęby...

Pozdrawiam




Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

4

Odp: Nowy napęd KTM DUKE II?Co polecacie?

Witam!

Też mam DUKE II (od 3 tygodni) i mieszkam we Wrocławiu. Może umówimy się na jakąś przejażdżkę i wymienimy spostrzeżeniami?

jak coś moje gg 3031832

pzdr :)

5

Odp: Nowy napęd KTM DUKE II?Co polecacie?

Witaj,
ja bardzo chetnie moge sie jakos ustawić, napisze do Ciebie na gadu to jakoś się zgramy.

pozdrawiam

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)