76

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

jerry, usunales mnie z listy...

77

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Sorry nie napisałem w tytule przelewu danych do wysyłki ale wysłałem na PW resztę danych.

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

78

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Ode mnie jutro pójdzie kasa za 3 sztuki.

READY TO >> TERROR

79

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Panowie nie edytujcie listy, bo się śmietnik robi. Zasada jest taka, że do tego ma prawo tylko Jerry.
Jak zapłaciliście to ok, ale nie musicie sami dopisywać komentarza na liście.

***427***

80

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

beret napisał/a:

jerry, usunales mnie z listy...

Nie usunalem. Wstawilem w 11 bo tam puste miejsce bylo.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

81

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

faktycznie, dzieki :]

82

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

JERY - to ja też bym wziął przesyłkę do Starucha, coś dopłacić za to że będzie większa paczka (3 bluzy) czy tylko 75zł za swoją bluzę?

wzium?

83

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Ode mnie pieniążki też poszły :)

84

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

sajfer napisał/a:

JERY - to ja też bym wziął przesyłkę do Starucha, coś dopłacić za to że będzie większa paczka (3 bluzy) czy tylko 75zł za swoją bluzę?

wplac 76,50 zgodnie z tym co napisal wczesniej Jerry powinno byc ok.

DRZ400SM + WR250F + PW80

85 Ostatnio edytowany przez sajfer (2012-12-04 14:49:27)

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

o dzięki, nie zauważyłem tego wcześniej, to wpłacam

Poszło 77zł, czyli 75zł + 2zł za większą przesyłkę do Starucha. Adres wysyłki - Staruch :)

wzium?

86

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Wpisujcie takie rzeczy na liste. W swoje miejsce na liscie dopisek wysylka Staruch.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

87

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

1. PRELUDE2000 rozmiar L - 1 szt.
2. Lubart M 1 szt
3. balagan xl 1 szt
4. Maciek525 rozmiar L - 1 szt.
5. Olaff rozmiar XL - 1 szt, rozmiar L -1szt. rozmiar S - 1szt
6. Zawa  XL- 1 sztuka
7. Konradoz L - 1 sztuka
8. Łukasz125   M - 1szt.                                                                                                          WPLATA 90
9. k0bus XL - 1 sztuka
10. delta - 1 sztuka, rozmiar L
11. Beret 1 szt rozmiar XL
12. sajfer - 1 sztuka rozmiar L - wysyłka STARUCH
13. Gajos - 3 szt. 2xM, 1x XL
14. Miczukow - 1 x L
15. Staruch - 1 x nie znam rozmiaru. Tak jak wcześniej pisałem, zamówiłem XXL,
                    ale nie wiem czy będzie ok. A wolę mieć jedną bluzę za duża niż 2 :)
16. qnik rozmiar L 1 szt.
17.Walec - 1 szt. XXXL
18. Kakarotto - 1 szt. rozm. L
19. Mr.Master - 1 szt. rozmiar M
20. PG660 - 1szt. rozmiar XL
21.Luk - 1 szt . rozmiar L                                                                                                      WPLATA 90
22. docent - 1 szt. rozmiar L - JERRY bluzę odbiorę osobiście, jeśli jest taka możliwość      WPLATA 75 Odbior osobisty
23. Patryk465 - 1 szt. rozmiar M   - Już zapłaciłem :)                                                            WPLATA 90
24. Joker - 1 szt. rozmiar XXL                                                                                               WPLATA 90
25. Patrix 1 szt rozmiar XL                                                                                                    WPLATA 90
26. Bajros 1 szt rozmiar XL                                                                                                   WPLATA 90
27. takusmc 1 szt rozmiar L - odbiór osobisty

Wolałem nie bawić się z tą listą, bo już na niej zamieszanie jest.

wzium?

88 Ostatnio edytowany przez JERY (2012-12-04 15:56:59)

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

1. PRELUDE2000 rozmiar L - 1 szt.                                                                                      WPLATA 90
2. Lubart M 1 szt                                                                                                                 WPLATA 90
3. balagan xl 1 szt
4. Maciek525 rozmiar L - 1 szt.
5. Olaff rozmiar XL - 1 szt, rozmiar L -1szt. rozmiar S - 1szt
6. Zawa  XL- 1 sztuka
7. Konradoz L - 1 sztuka
8. Łukasz125   M - 1szt.                                                                                                       WPLATA 90
9. k0bus XL - 1 sztuka
10. delta - 1 sztuka, rozmiar L
11. Beret 1 szt rozmiar XL
12. sajfer - 1 sztuka rozmiar L -                                                                                                              wysyłka STARUCH
13. Gajos - 3 szt. 2xM, 1x XL
14. Miczukow - 1 x L
15. Staruch - 1x XXL,                                                                                                     WPLATA 80 DOPLATA ZA WYSYLKE
16. qnik rozmiar L 1 szt.                                                                                                WPLATA 77 WYSYLKA STARUCH
17.Walec - 1 szt. XXXL                                                                                                   WPLATA 100
18. Kakarotto - 1 szt. rozm. L
19. Mr.Master - 1 szt. rozmiar M
20. PG660 - 1szt. rozmiar XL                                                                                                WPLATA 90
21.Luk - 1 szt . rozmiar L                                                                                                      WPLATA 90
22. docent - 1 szt. rozmiar L                                                                                                WPLATA 75 Odbior osobisty
23. Patryk465 - 1 szt. rozmiar M                                                                                          WPLATA 90
24. Joker - 1 szt. rozmiar XXL                                                                                               WPLATA 90
25. Patrix 1 szt rozmiar XL                                                                                                    WPLATA 90
26. Bajros 1 szt rozmiar XL                                                                                                   WPLATA 90
27. takusmc 1 szt rozmiar L                                                                                                   WPLATA 75 odbiór osobisty




STARUCH TWOJA BLUZA z PIERWSZEJ EDYCJI NIE POJEDZIE DO BRZOZY Z 2 EDYCJA. 2 EDYCJA BEDZIE PIERWSZA BO DZISIAJ SKLADAM ZAMOWIENIE A NA 1 EDYCJE DOPIERO ZBIERAM KASE. MUSIAL BYM TAMTE WSTRZYMAC AZ BEDA RAZEM 1 I 2 EDYCJA. MUSISZ ZAPLACIC ZA WYSYLKE BLUZY Z 1 EDYCJI. MUSISZ MI TEZ PODAC ADRES. ZRESZTA KOMBINUJECIE JAK KONIE POD GORE. PISZESZ ZE WYSYLKA DO CIEBIE A PRZELEWIE ZE WYSYLKA DO BRZOZY. NIE ULATWIASZ MI TEGO. BEZ KITU

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

89

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

ZAWA napisał/a:

Jak milo :) Dzieki ! :))

1. PRELUDE2000 rozmiar L - 1 szt.
2. Lubart M 1 szt
3. balagan xl 1 szt
4. Maciek525 rozmiar L - 1 szt.
5. Olaff rozmiar XL - 1 szt, rozmiar L -1szt. rozmiar S - 1szt
6. Zawa  XL- 1 sztuka

7.Norek L - 1 Sztuka

________________________________________________

http://www.youtube.com/user/suuperocker?feature=mhee
https://www.facebook.com/SuuperRocker

90

Odp: BLUZY SUPERMOTO WZNOWIENIE 1 EDYCJI Z SUPERMANEm

Jery PW.

READY TO >> TERROR