16

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

No właśnie. Gwarancja jest, więc spoko.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2012-09-26 15:36:03)

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Ja tak docieram.

Suzuki DR 350 N - po dotarciu była zajebiście mocna i służyła mi kilka sezonów. Poszła w świat. Służy do dzisiaj. Tak już z 6 lat będzie...

KTM 530 EXC - on jest za mocny, żeby ocenić, czy mu to pomogło czy zaszkodziło. Dodatkowo przejechałem max 30mth od remontu. Poza tym to jest wyczyn i "docieranie" go innymi technikami byłoby z definicji bezsensowne.... Ale silnik chodzi idealnie. Znajomi od KTMów docierają podobnie i robią 200mth na nowym i org. silniku, potem po 150 mth na tłokach-zamiennikach. Nikt się nigdy nie skarżył.

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

18 Ostatnio edytowany przez hermes (2012-09-26 15:52:13)

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Proponuję docierać na ostrej pizdz.......e wtedy elegancko się wszystko układa a moto staje się szybsze, tak docierałem moją Jawkę :-), jest jeszcze dodatkowy aspekt jak ma coś pójść to pójdzie a lepiej jak na gwarancji...

A tutaj jeżeli chcesz dotrzeć - [url]http://www.sjp.pl/dotrze%E6[/url] - według słownika ale to chyba nie turystyk

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

19

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Dzięki za porady. Powiem szczerze jestem po pierwszych jazdach i za bardzo nie wiem    jak wytrzymać to aby nie przekręcać 4000-5000 tys obr przez 1000km , ten motocykl prosi się o jazdę na wysokich obrotach ( nie szarpie, strzela , skrzynia pracuje idealnie) jest po prostu niesamowity ! . Posiadałem sporo różnych motocykli , ale ten jest zajebisty. Odp dla koleki pytającego o miejsce zakupu SMC R Warszawa RELLY  jeden z 4 z VERVY 2012 z Akrapem. Pozdrawiam Czarny35.

20

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

czarny35 napisał/a:

Dzięki za porady. Powiem szczerze jestem po pierwszych jazdach i za bardzo nie wiem    jak wytrzymać to aby nie przekręcać 4000-5000 tys obr przez 1000km , ten motocykl prosi się o jazdę na wysokich obrotach ( nie szarpie, strzela , skrzynia pracuje idealnie) jest po prostu niesamowity ! . Posiadałem sporo różnyc motocykli , ale ten jest zajebisty. Odp dla koleki pytającego o miejsce zakupu SMC R Warszawa RELLY  jeden z 4 z VERVY 2012 z Akrapem. Pozdrawiam Czarny35.


masz PW

21

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

No to masz dokładnie takie moto jak Maciek525

22

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

czarny35 napisał/a:

Dzięki za porady. Powiem szczerze jestem po pierwszych jazdach i za bardzo nie wiem    jak wytrzymać to aby nie przekręcać 4000-5000 tys obr przez 1000km , ten motocykl prosi się o jazdę na wysokich obrotach ( nie szarpie, strzela , skrzynia pracuje idealnie) jest po prostu niesamowity ! . Posiadałem sporo różnych motocykli , ale ten jest zajebisty. Odp dla koleki pytającego o miejsce zakupu SMC R Warszawa RELLY  jeden z 4 z VERVY 2012 z Akrapem. Pozdrawiam Czarny35.


No już nie przesadzajmy 4-5000 w instrukcji mówią o 6000 obr/min

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

gierwi napisał/a:
czarny35 napisał/a:

Dzięki za porady. Powiem szczerze jestem po pierwszych jazdach i za bardzo nie wiem    jak wytrzymać to aby nie przekręcać 4000-5000 tys obr przez 1000km , ten motocykl prosi się o jazdę na wysokich obrotach ( nie szarpie, strzela , skrzynia pracuje idealnie) jest po prostu niesamowity ! . Posiadałem sporo różnych motocykli , ale ten jest zajebisty. Odp dla koleki pytającego o miejsce zakupu SMC R Warszawa RELLY  jeden z 4 z VERVY 2012 z Akrapem. Pozdrawiam Czarny35.


No już nie przesadzajmy 4-5000 w instrukcji mówią o 6000 obr/min


Dokładnie nie ma co być nadgorliwym ;) ....jedyny problem w tym, że na gumie ciężko patrzeć na obrotomierz ;)

24

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

czarny35 napisał/a:

miejsce zakupu SMC R Warszawa RELLY  jeden z 4 z VERVY 2012 z Akrapem. Pozdrawiam Czarny35.

Czyli jak dobrze wywnioskowałem z twojej wypowiedzi to masz motocykl który jezdził w zawodach/pokazie Verva 2012 ? Jeśli tak to Ty go już wcale docierać nie musisz :) Zrobili to za ciebie zawodnik który jechał na tym moto na zawodach :) Masz go już dotartego metodą "gaz i w pizdę" :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

25

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Maciek525 widzisz Ty też się nie musisz martwić Daniken rozwiał wszelkie wątpliwości i problemy :D

26

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Tak zwłaszcza że motocykle przy zakupie miały przejechane 7km :)
Dotarte na grubo :D

27

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Pewnie na 1-nce tylko śmigali do odciny ;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

28

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

PRELUDE2000 napisał/a:

Tak zwłaszcza że motocykle przy zakupie miały przejechane 7km :)
Dotarte na grubo :D

Może jak dobrze kręcone to i 7 km wystarczy ;)

Podsumowując .... w moim odczuciu nie ma co przeginać.. trzeba jeździć normalnie i chyba nawet bardziej skłaniam się do teorii, że należy jeździć dynamicznie niż zamulać... oczywiście w granicach rozsądku...no i tor na dłuższe katowanie to już po jakimś czasie...a no i olej zmienię chyba szybciej niż po 1000 km...

29

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

[url]http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm[/url]

WR 450 F
GSXR 1100

30

Odp: KTM 690 SMC R Docieranie

Koso napisał/a:

Pewnie na 1-nce tylko śmigali do odciny ;D

Byłem...widziałem..pilnowałem sprzętu.... odcinali też na 2ce :D