16

Odp: Śruba spustowa

A jak upierdolą kolejny raz gwint przy następnej zmianie oleju?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Śruba spustowa

cichy napisał/a:

Opiłki mogą zatrzeć pompę oleju, która jest przed filtrem, no a potem zatrze się reszta.

cichy dziękuję Ci, bardzo mnie uspokoiłeś. A tak na poważnie, to mam dostać kwit na to co zostało wykonane wraz ze stemplem serwisu, aby w razie czego... - nie będę qrwa kończył. Zdaje się jednak że moto właśnie sporo straciło na wartości przy sprzedaży gdyż taki zapis uwieczniony zostanie również w bazie KTM. Nie najlepiej świadczyć to będzie o motocyklu.
P.S. Koso jak w końcu będę sprzedawał dostaniesz zniżkę :P

18 Ostatnio edytowany przez vlo (2012-09-07 19:05:19)

Odp: Śruba spustowa

moge cie pocicieszyc ze jak zatrzesz juz kata to odkupie go po cenie zlomu ;)

a tak na powznie nie martw sie na zapas i poczekaj az moto zrobia. dopiero wtedy bedziesz wiedzial co i jak.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

19

Odp: Śruba spustowa

Obawiasz sie o opiłki w oleju wiec może sam go spuść i zalej taki sam.
Jak Twoje zdolności manualne na to nie pozwalają to jedz do zwykłego mechanika i on to zrobi, może akurat jakiś kawałeczek wypłynie, można też kupić korki przyciągające opiłki, ale już nie są oryginalne :/

Husqy SMR-R 450

20 Ostatnio edytowany przez maciey (2012-09-07 20:02:13)

Odp: Śruba spustowa

PRELUDE2000 napisał/a:

Ja zawsze serwisowałem KATY w Profi Łódź - nigdy nie miałem tam przypału. Ale z lenistwa zdecydowałem się Na Rally, w końcu mam do nich 6km.

Miałem podobnie.

Pierwszy w Profi i byłem zadowolony - wszystko robił na moich oczach.
Na drugi mi się nie chciało tak daleko jechać i mówię - zrobię w Bydgoszczy - BestBike, w końcu to tylko wymiana oleju i filtrów, zaworów w 690'tce raczej nie trzeba tak szybko regulować.

Czytając ten post cieszę się, że u mnie skończyło się na zerwaniu gwintu w airboiksie (do tej pory nie wiem jak można czegoś takiego dokonać) i źle poprowadzonych linkach od gazu, co prawie skończyło się ich uszkodzeniem.
Podczas poprawiania po nich usterek leciały ch..je, a najbardziej byłem wkurwony na siebie, że oddałem do tych partaczy moto.
Pierdolona gwarancja - a potem - motocykl serwisowany w ASO, wpisy w książce serwisowej. Psu na budę takie wpisy.

Sorry za słowa, ale nosi mnie, jak w taki sposób podchodzi się do cudzej własności, na którą wydaoł sie ciężko zarobione pieniądze, i nie chodzi tylko o motocykl

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

21 Ostatnio edytowany przez vilku (2012-09-09 16:58:10)

Odp: Śruba spustowa

Prelude, jedyne co moge poradzic to napisz centrali KTM ta historie, bo to nie pierwszy raz ze odpierdalaja akcje i KTM powinien o tym wiedziec...

I ja i kolega mielismy super przygody u nich

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

22

Odp: Śruba spustowa

vilku napisał/a:

napisz centrali KTM ta historie, bo to nie pierwszy raz ze odpierdalaja akcje

gel3k poradził mi to samo. Z odbiorem moto wstrzymałem się do jutra, aby ochłonąć przez weekend. Napiszę jutro jak sprawy się mają...

23

Odp: Śruba spustowa

No i jak wyglada sytuacja? Wszystko juz ogarniete?

24

Odp: Śruba spustowa

Moto odebrane, dostałem dokument potwierdzający naprawę (nagwintowanie) w autoryzowanym serwisie. Za olej i nowa śrubę spustową musiałem zapłacić... nie dyskutowałem, szkoda nerwów. Póki co motocykl pracuje prawidłowo - znaczy zapierdala jak dziki :)
Mam nadzieję, że nic więcej się już nie wydarzy. Ale niesmak pozostał :/

25 Ostatnio edytowany przez Koso (2012-09-10 19:16:24)

Odp: Śruba spustowa

widze że za jakiś czas o ile będe jeszcze go posiadał nie ma co jechać  na ustawienie zaworów.., jak byłem ostatnio na serwisie mieli dolać płynu do chłodnicy i wymienić płyn hamulcowy, oczywiście po przyjeździe musiałem poczekać aż zrobią to przy mnie..., a kto wie czy wogóle zmieniali filtry i olej ;)

PRELUDE2000 rozumiem że zniżka -50% ;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

26

Odp: Śruba spustowa

Koso napisał/a:

PRELUDE2000 rozumiem że zniżka -50% ;D

He he Koso cenię Twoje poczucie humoru :)

27

Odp: Śruba spustowa

qrwa jaka żenada;) Ja bym tam raban na całą Polskę zrobił...

28

Odp: Śruba spustowa

Zastanawiam się tylko gdzie mam teraz serwisować sprzęta??? A za 1000 km mam się zgłosić by sprawdzić czy nic nie cieknie...

29

Odp: Śruba spustowa

Hm, no cóż. Pewnie już nic się z tym nie stanie oraz w niczym ta modyfikacja nie będzie przeszkadzac, ale daje głowę że gdy będziesz go chciał kiedyś pogonic, to zaraz odezwą się "głosy" że drogo bo taka rzeźba .. ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

30

Odp: Śruba spustowa

PRELUDE2000 napisał/a:

Zastanawiam się tylko gdzie mam teraz serwisować sprzęta??? A za 1000 km mam się zgłosić by sprawdzić czy nic nie cieknie...

jak by było coś nie tak to po 1000 raczej byś już oleju nie miał.... chyba że się będzie pocić... zobaczysz pewnie rano ;) po 100km sprawdź wizualnie czy sucho...