16

Odp: Yamaha wr125x czy warto?

Nie pisałem o własnych doświadczeniach, tylko o opinii użytkownika, który się zawiódł na 125 4t. Ponadto moja opinia co do 125 4T jest raczej negatywna jako moto DLA MNIE, właśnie na podstawie licznych komentarzy na różnorakich forach - bo przecież po to są fora, nie? Owszem, można pojeździć, zarówno ekonomicznie i bez obsługowo, ale czy ktoś napisze, że 125 4T ma taka samą moc i sposób jej oddawania jak 2t? Raczej nie, a czy w SM chodzi o to, żeby sobie "pyrkać" czy zapi****lać? Nie uważam jednak, że 125 4T to jakiś złom, polecam kanał, gdzie koleś jeździ na m.in 2T i 4T (chyba Derbi i Husqvarna) [url]http://www.youtube.com/user/Moskus93[/url]

17

Odp: Yamaha wr125x czy warto?

Pojemność dobiera się pod swoje gabaryty , umiejętności i potrzeby , dla ciebie polecić moge nawet crf-450.. bo i po co się bawić w gówniane 125-ki ;]  a po to są 2T i 4T żeby wybrać co komu pasi i jak chce mieć oddawaną moc albo liniowo po całej długości albo agresywna góra słaby dół , nie ma bezobsługowego 4t który miał by charakterystykę 2T bo nie pototo takie cuda heh