16

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Ja mam fabrykę jogurtów, serków itd. więc nie ma problemu z utylizacją.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

17

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

apropos ekologii, ja właśnie wróciłem z górskiego biwaku i nie mogę się nadziwić ile śmieci zostawiają wędkarze... którzy non stop tam wracają, masakra, kilka worów dużych śmieci... to jest qrwa straszne, tak ciężko zabrać śmieci do reklamówy ze sobą ? ja tego nie ogarniam...

a apropos oleju to też palę w takim piecu w zimie, jak ktoś z Wrocka nie wie co zrobić z olejem, to chętnie przygarnę... pozdro

18

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

cichy napisał/a:

Ja mam fabrykę jogurtów, serków itd. więc nie ma problemu z utylizacją.

hahaha padłem - produkuje serki to utylizuje olej??!!.
Ciekawe z czego te jogurty Cichy robisz.

XR400

19

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

A ja słyszałem gdzieś, ze krowy wytwarzają więcej szkodliwych gazów niż wszystkie samochody na świecie.
Więc koniec z karkówką z grilla ekolodzy.  ;D;D

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

20 Ostatnio edytowany przez radzieckii (2012-07-20 23:51:37)

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Grill to też efekt cieplarniany zwiększa. Jak ktoś w Wawie nie wie co z olejem zrobić, to podpowiem. Dla mnie ekologia kończy się tam, gdzie zaczynają się moje pojazdy, które ekolodzy widzieliby dawno na złomie ;-)

21

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Ja mam zbiornik 1000l gdzie gromadzę olej silnikowy i nie tylko. Gdy zbiornik pełny przeżdża gość który go odkupuje ode mnie, co z nim robi, nie chce wiedzieć.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

22

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

kwkm napisał/a:

Ja mam zbiornik 1000l gdzie gromadzę olej silnikowy i nie tylko. Gdy zbiornik pełny przeżdża gość który go odkupuje ode mnie, co z nim robi, nie chce wiedzieć.

W ten sposób KWKM wygrywa w konkursie "najbardziej ekologiczny sposób utylizacji zużytego oleju"

Od partii zielonych dostaniesz order uznania i roczny zapas JOGURTU EKOLOGICZNEGO ufundowaną przez firmę "cichy i spółka"  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

23 Ostatnio edytowany przez maciey (2012-07-21 16:35:27)

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

dukeSebo napisał/a:

"najbardziej ekologiczny sposób utylizacji zużytego oleju"

Ekologiczny i co ważniejsze, na chwilę obecną najbardziej ekonomiczny sposób.
Czekamy na kolejne propozycje zarabiania na zużytym oleju.
Posiadam już 1,8 l.  ;)

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

24

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Wylejcie na parkingu i trenujcie drifty :)

Kupie moto :)

25

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

kwkm napisał/a:

co z nim robi, nie chce wiedzieć.

W zimie idzie do pieca.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

26

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

maciey napisał/a:

A ja słyszałem gdzieś, ze krowy wytwarzają więcej szkodliwych gazów niż wszystkie samochody na świecie.

Oczywiście, Brazylia jest bodajże na 4 miejscu w produkcji gazów cieplarnianych - który pochodzi od milionów tamtejszych krów. Podobnie kiedyś czytałem artykuł z którego wynikało, że klasyczne amerykańskie V8 w ciągu całego "życia" generuje mniej zanieczyszczeń niż niż jest wyemitowane podczas produkcji auta elektrycznego. Poza tym - klimat się nie ociepla tylko oziębia, co starają ukryć i dementować ludziska którzy wjebali nas w Euro5, Kioto, pakty klimatyczne. Ale to już większa dyskusja. W moim przypadku : drewniany płot gdzieś tam na tyłach rancza - "konserwacja" olejem, punkty na stacji benzynowej/złomowisku (pełno takich ogłoszeń na żółtych stronach książki telefonicznej), czasem jeździ koleś i skupuje zużyte akumulatory i olej.

27

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Gabber, cenię ludzi trzeźwo myślących. :D

Podobnie jest z mitycznym kryzysem paliwowym... który nęka nas od lat 70 i dalej nie widać końca tego wydobycia którym nas straszyli politycy i różnej maści analitycy.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

28

Odp: co robicie ze zużytym olejem?

Ekolodzy się znaleźli co na treningu 20l benzyny spalają :)

Yamaha YZ 250F