1

Temat: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

[url]http://www.youtube.com/watch?v=x37G9S2CHGM[/url]

2

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

Pierwszy raz widziałem aby ktoś ruszając skuterem tak szybko chował stopy -chwali się! Zazwyczaj widzę jak nimi szurają do następnych świateł.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

Nie czaje o co chodzi w tym filmie :D Chyba nie w temacie jestem.

Husqy SMR-R 450

4

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

Nie ty jeden. :D

5

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

A czego można nie rozumieć ? Super ekspres szuka sensacji wypisując, że Maciek szaleje swoim motocyklem, rusza z kopyta i jeździ znowu z prędkościami maksymalnymi, tylko nie powiedziane zostało, że robi to skuterem 50ccm.

motoslide.com

6

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

i jeżdzi z maksymalną predkością dozwoloną.....czyli zapier....50km/h

7

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

No i to wszystko dzieje się na jego blogu, a nietrudno się domyśleć... że to wszystko jest po to by mógł się pozbierać, uciec od medialnej nagonki.
Zna to chyba wielu z nas. My też jesteśmy źli, tylko z tego powodu, że każdy z nas ma moto w garażu i benzynę we krwi :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

Zientar jest spoko! Na vmaxie ja zaczynałem swoją przygodę z motoryzacją i jak będzie trzeba to pod siedzibą SE spowije się chmura białego dymu ...

motoslide.com

9

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

Tak ogólnie to pomyślcie jaka to musi być udręka dla takiego człowieka.
Całe życie interesował się motoryzacją, jeździł super furami, testował najszybsze, najdroższe auta a teraz może tylko kulać się 50km/h skuterem o pojemności 50ccm.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-07-16 21:45:05)

Odp: Zientar odpowiedż na SUPER EXPRESS CZY FUCKT

No skuter jest marnym substytutem tego do czego miał dostęp jeszcze parę lat temu, ale wiecie jak jest, jak człowiek jest na głodzie to i taczkami lata na ciśnieniowany.
Myślę, że śmiało można powiedzieć ... supermoto.pl podpisuje się pod Mackiem Zientarskim jest to gość z naszej strony barykady !

motoslide.com