1

Temat: Honda FMX

Witam !

Od pewnego czasu szukamy jakiegoś moto dla kumpla ( coś dla osoby początkującej ) i dzisiaj byliśmy oglądać Hondę FMX 650. Jeśli chodzi o mechanikę to wydaje się być wszystko ok, motor ładnie się zbiera jak na fmx ( miałem już porównanie ) lagi się nie pocą, silnik suchy, hamulce ok, nigdzie nie widać ingerencji spawarki, piękne brzmienie, cały układ akrapa czyli jeśli chodzi o mechanikę to wszystko wydaje się być ok tylko jeśli chodzi o wygląd to nie ma chyba elementu, który nie jest porysany lub pęknięty, klamki do wymiany przednia czacha ok, kierunki ok moto jest z 2005 roku i wołają za niego 10900 do negocjacji. Dlatego teraz pytanie do kolegów czy w ogóle w to wchodzić, a jeśli tak to ile trzeba wytargać na rekompensat za plastyki.

Z góry dziękuję za pomoc i życzę lepszej pogody do śmigania bo jak na razie to to co jest za oknem to nas nie rozpieszcza :P

I like exotic ..... :P

2

Odp: Honda FMX

[url]http://allegro.pl/honda-fmx-650-doinwestowana-tuning-acerbis-i2479875613.html[/url]

Mówimy o tej, tak? Gadałem z gościem i kolektory nie są akrapa tylko jakiejś włoskiej firmy HM, co do końcówki to nie wiem. Ja swoją kupiłem za 8,5 po remoncie w super stanie technicznym i wizualnym, jedyne co odstraszało to 38k km, ale w zeszłe wakacje był zrobiony remont na co mam faktury i inne pierdoły, więc wziąłem moto i wszystko śmiga. Możesz sobie obcykać fotki na bikepicsie (link w podpisie).

Podsumowując:

Prawie 11 koła bym za to nie dał, nawet jakby był cały piecyk nowy.

READY TO >> TERROR

3 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-07-16 10:58:39)

Odp: Honda FMX

chuchro123 napisał/a:

Witam !
który nie jest porysany lub pęknięty, klamki do wymiany przednia czacha ok, kierunki ok moto jest z 2005 roku i wołają za niego 10900 do negocjacji. Dlatego teraz pytanie do kolegów czy w ogóle w to wchodzić, a jeśli tak to ile trzeba wytargać na rekompensat za plastyki.

Z góry dziękuję za pomoc i życzę lepszej pogody do śmigania bo jak na razie to to co jest za oknem to nas nie rozpieszcza :P

A kolega szuka moto na parady, czy do sprawnego i bezawaryjnego przemieszczania się. Za te gadki o porysowanych plastikach powinniście dostawać bany... aż do października. Piszesz, że kolega jest uczący się... jeśli naprawdę będzie chciał nauczyć się jeździć, to sam będzie musiał się przewrócić (tylko pipy się nie wywracają) więc jedna ryska mniej, jedna więcej haha...  :)

Hacker, czy popierasz mój pomysł z rozdawaniem banów za gadkę o porysowanych plastikach ? :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: Honda FMX

DukeSebo ale czepiasz się dzisiaj tych rysek :P Słuchaj cena za ten moto nie jest niska. Skoro tyle kosztuje (są tańsze) to oczekujesz stanu b.db. technicznego i wizualnego. W końcu motorek musi się prezentować, prawda ?

5 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-07-16 14:02:46)

Odp: Honda FMX

Czepiam się jak to powiadasz... bo w co drugim temacie widzę rozdmuchiwanie problemu z powodu rysek, przepalonych żaróweczek, urwanych kabelków... Oceńcie motocykl, oceńcie motocykl... moim zdaniem to mina, gdyż ma porysowany plasticzek.  Chwilami zastanawiam się gdzie ja jestem... czy to forum na którym już z samego założenia wpisy powinni zostawiać faceci z jajami... czy też miejsce to zmienia się w babskie forum.
Nie rozumiem facetów trzęsących tyłkami nad zwykłymi pierdołami... baba czy facet ?

P.s. To jest osobiste wyrażenie mojego poglądu... nie odnosiłem się do nikogo personalnie. :)

Masz siusiaka czy pipkę ? Sam to oceniasz :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

6

Odp: Honda FMX

Ja pierdziele....

motyw macho wcale nie polega żeby za wielką kasę kupić moto, które wygląda jak gówno kiedy 100metrów dalej mogliśmy kupić takie samo moto ale bez gleb, z  ładnymi wydechami etc...
...za cenę 11,000zł i wyżej naprawdę można kupić "ładny" moto -a nie rzucać się na cokolwiek co akurat jedziemy oglądać. Lepiej odpuścić skoro nie jest się pewnym , niż potem pluć sobie w brodę  - nie dla każdego taka kasa jest na oddanie za byle co -moim zdaniem to normalne: jak chcemy wydać sporo kasy to oczekujemy fajnego moto (zarówno mechanicznie jak i wizualnie). Mimo że SuMo to jednak jest sporo "normalnych" ofert, gdzie moto i ładnie gada i tak samo wygląda...

Dla mnie jednak wydając mozolnie uzbieraną kasę MA znaczenie czy moto jednak ma komplet owiewek czy jednak wygląda jakby ktoś non stop targał nim po pachy w błocie.
I wcale nie uważam że mam

dukeSebo napisał/a:

pipkę

i jeżdzę jak cipa

Hardcore - it's more than music...

7 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-07-16 14:24:27)

Odp: Honda FMX

Uderzając w stół... nie liczyłem, że odezwiesz się ty Belzebub :D

A bycie macho... to coś innego niż "podejmowanie męskich decyzji"

Jesteś macho gdy pokazujesz włosy na klacie... a jeśli jesteś na forum, to nie płaczesz nad wszystkim jak "baba"

To ta subtelna różnica. Belzebub zbyt dosłownie bierzesz me słowa... jasne, iż wiem na czym polega sens stwierdzenia "kupić jak najlepsze i okazjonalnie"

Ale zrozum mnie... męczące są wpisy "Oglądałem motocykl i czuje się oszukany, sprzedający to oszust... bezczelnie ukrył fakt, że łańcuch trze o oponę i uważam... że z tym motocyklem jest coś nie tak" :)

No ręce opadają... trudno setny raz powtarzać... plasticzki to nie wszystko i liczy się mechanika a nie świecący się lakier.
A tym bardziej powinniśmy mieć wpływ na kształtowanie wiedzy u ludzi nowo rejestrowanych.
Nawet jeśli moje żartobliwe, a dla wielu chamskie słowa... mogą doprowadzić do depresji :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: Honda FMX

Mnie też się "kiedyś" oberwało, ale mimo wszystko (nie zrażając się) szukałem dalej i kupiłem moto gdzie i cena i jakość mi odpowiadała ;)

Hardcore - it's more than music...