16

Odp: Husqvarna SM 450!

Husaj napisał/a:

A sprzedawca tej Huski to nie dość, że bajkopisarz to jeszcze analfabeta :D

No dałn jak nic, sprzedaje ''supermoto'' bez kół supermoto.Gdzie takich ludzi produkują. . . ?

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

17

Odp: Husqvarna SM 450!

Panowie, przecież to się nazywa Husqvarna SM 450, to nawet na kostkach "JEST TO W 100% SUPERMOTO". :D

18

Odp: Husqvarna SM 450!

wiem wiem, ale tak dalem przykladowo tylko,
a co o tego czy chce wyczyna czy nie, to chyba wiadomo ze kazdy by wolal wyczyna ale nie wszystkich na to stac ;p
Kupie raczej LC4, a moze mi ktos powiedziec czy da rade tym troche posmigac w terenie na kolach enduro albo kostkach??

19

Odp: Husqvarna SM 450!

Taki wyczyn na początek to niekoniecznie dobry pomysł, moto cie sponiewiera i będzie więcej strachu niż nauki i nabierania dobrych nawyków.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

20

Odp: Husqvarna SM 450!

w sumie to dobrz gada, polać mu ;]

ponawiam pytanie czy LC4 da rade posmigac w terenie na enduro albo kostkach?? bedzie jakas frajda?

21

Odp: Husqvarna SM 450!

derken napisał/a:

w sumie to dobrz gada, polać mu ;]

ponawiam pytanie czy LC4 da rade posmigac w terenie na enduro albo kostkach?? bedzie jakas frajda?

A dlaczego motocykl który początkowo był motocyklem enduro nie ma jeździć w terenie?
LC4 to są motocykle enduro które również wydawane były jako SM.
http://p2m.mbike.com/000/002/043/42780288_d.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: Husqvarna SM 450!

bierz Pan moją DR , będzie Pan zadowolony :D

life's 2 short 2be slow

23

Odp: Husqvarna SM 450!

nie no boje sie ze DRZ mi nie wystarczy na długo,a mysle ze jestem (raczej) rozsadny to moge sobie pozwolic na cos mocniejszego.

24

Odp: Husqvarna SM 450!

on Ci proponuje swoja DR-kę a nie DRZ-tke, to tak btw tylko;)

Suzuki DRZ 440 SM

25

Odp: Husqvarna SM 450!

Proponowałbym Ci jednak na początek DRZ. 
Doświadczenia dużego nie mam, ale sam kupiłem MZ Baghire jako pierwsze moto i po krótkim czasie stwierdziłem, że przydałoby się coś spokojniejszego i przede wszystkim lżejszego na początek. Moto poszło i teraz jest XR400.

XR400

26

Odp: Husqvarna SM 450!

nie wiem czemu jak widze DR to od razu mysle to na bank jest DRZ ;p
kurde no to znowu nie wiem co kupic, najlepiej bybylo cos o wadze okolo 100-120kg a moc kolo 50-60 km, w sumie LC4 waży tylko okolo 30kg wiecej od DRZ SM,

27

Odp: Husqvarna SM 450!

Ja mam duke 2, on waży 150kg chyba tyle samo co LC4, ma ten sam silnik i mysle ze to moto jest za ciezkie dla mnie dlatego w tym roku go sprzedaje. Radzilbym brac cos jak WR, CRF, Niby 40kg roznicy ale mysle ze to duzo.

KTM SMC 690

28 Ostatnio edytowany przez derken (2012-07-02 16:55:21)

Odp: Husqvarna SM 450!

Właśnie zastanawialem sie na CRF tylko ze tutaj koszty eksploatacji sa chyba troche duze?? ( porownywalne do husqvarny czy moze mniejsze?)

29

Odp: Husqvarna SM 450!

Nie wiem niestety. Mi osobiscie najbardziej sie podoba EXC 525 (choc WR i CRF tez sa ladne) takiego bede chcial kupic zamiast duka, motor wydaje sie nic nie wazyc w porownaniu do mojego. Bylem ogladac niedawno i jest piekny. Wez go pod uwage, tylko ze cenowo dosc drogi.

KTM SMC 690

30

Odp: Husqvarna SM 450!

jak jesteś początkujący to CRF może sie okazać zbyt dużym wyzwaniem

Husaberg FS 650