1

Temat: czy podejdzie do ktm sx 450

Szukam obecnie przednich hamulców do mojego ktm, natknąłem się na coś takiego: [url]http://allegro.pl/hamulec-supermoto-braking-pompa-magura-ktm-wr-yz-i2446468245.html[/url]
teraz pytanko czy podejdzie do mojego kata?
co myślicie o cenie i tym sprzęcie?
Mam seryjny hebel który jest miękki i ciężko wyczuć hamulce, wymieniałem płyn nic to nie dało.
W mojej starej drz miałem twardą klamkę przedniego hamulca, a w ktm jest miękka, o co kaman?

2

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

Może głupie pytanie, ale zmieniałeś płyn?

Husqy SMR-R 450

3

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

miękka z reguły = zapowietrzona

4

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

Zestaw naprawczy pompy sobie spraw to powinno byc ok. Do sm zmien na duza pompe.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

5

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

conman napisał/a:

Szukam obecnie przednich hamulców do mojego ktm, natknąłem się na coś takiego: [url]http://allegro.pl/hamulec-supermoto-braking-pompa-magura-ktm-wr-yz-i2446468245.html[/url]
teraz pytanko czy podejdzie do mojego kata?
co myślicie o cenie i tym sprzęcie?
Mam seryjny hebel który jest miękki i ciężko wyczuć hamulce, wymieniałem płyn nic to nie dało.
W mojej starej drz miałem twardą klamkę przedniego hamulca, a w ktm jest miękka, o co kaman?

kusloncu napisał/a:

Może głupie pytanie, ale zmieniałeś płyn?

6

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

Płyn jak napisałem w pierwszym poście został wymieniony, a układ odpowietrzony. Zainwestuję w zestaw naprawczy pompy. Kolega podpowiada mi żebym zmienił klocki i to może rozwiązać problem, bo te są dotarte pod tarczę enduro, i z tarczą sm mogą się inaczej układać.
A co do tego zestawu na allegro, orientuje się ktoś czy będzie pasował do jarzma lagi od sx 450?

7

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

moim zdaniem masz zapowietrzony układ bo nawet jak zacisk ch...y i pompa oryginał to i tak nie powinna być miękka spróbuj wtłaczać płyn od strony zacisku.

Była: Honda CBR F4 Sport- dobre moto,jest KTM 520EXC supermoto,Gas Gas 280 TXT PRO

8

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

conman napisał/a:

A co do tego zestawu na allegro, orientuje się ktoś czy będzie pasował do jarzma lagi od sx 450?

Nie, nię będzie pasował.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

9

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

raku napisał/a:

Nie, nię będzie pasował.

dzięki za konkretną odpowiedź.
Jeśli chodzi o odpowietrzanie układu, próbowałem wczoraj znowu i dalej to samo.
Będę szukał zestawu naprawczego.

10

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

dobra cena za ten zestaw... a do zacisku najwyżej dorobisz adapter. ja bym brał bo na crossowym zestawie to nie pojeździsz. a jeśli nie będzie ci pasował zacisk i będziesz chciał go sprzedać to może jakoś się dogadamy bo to chyba jest 4 tłoczkowy a ja potrzebuję takiego do huski. nie wiem co to za pompa ale jeśli to magura 14 mm to chętnie zamienię za brakinga 16 mm.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

11

Odp: czy podejdzie do ktm sx 450

Ten zacisk będzie ci pasować
[url]http://forum.supermoto.pl/topic20133-s-6-tloczkowy-zacisk-beringer-kt13a-ktm-husaberg.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD