16

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Hej.Jaką okleinke masz na myśli?Poważnie biała?A felgi,i wahacz?
A kanapa?
Zastanawiam się czy ten tylny błotnik nie będzie szedł podkątem w górę.Zależy mi aby był prosto,nie w górę,bo wyglądałby paskudnie......

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

17

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Niekoniecznie biała, kanapa może być czarna - [url]http://allegro.pl/skaj-motocyklowy-na-siedzenie-gsx-r-zx6-cbr-rsv-i2429210060.html[/url]
Można by spróbować tak, zestaw plastików biały, malowanie na biało, siedzenie czarne, okleina czarno biała.
Błotnik i tak bedziesz musial przerabiać więc ustawisz o sobie jak tylko bedziesz chciał.
I do tego jeszcze czarne felgi, i złote dodatki do silnika który byłby wczesniej wyczyszczony piaskowo.
Efekt na pewno porażający z klasycznej XL na tak odnowione moto :)
Przy okazji gdy bedziesz zakladal nowy pokrowiec możesz sobie uformować piankę np w step up itp. ;D
Wahacz jeśli nie jest ameliniowy to na czarno i ramę też, naprawdę bardzo ładnie by tak wyglądała

Yamaha YZ 250F

18 Ostatnio edytowany przez piwek20 (2012-06-28 16:46:26)

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Myślałem żeby zostawić ramę na biało,a wahacz srebrny,jak jest.Bo srebrna rama-fatalnie wygląda.Myślałem o czarnej ale nie wiem czy dobrze to zagra z resztą białego.Co do silnika-właśnie myślałem jak go odnowić,by ładnie wyglądał.Mówisz piaskiem?A potem?Podkład i farba?A kanapa czarna?Chyba za smutno....A wahacz jest aluminiowy:)
Jaka?
Sporo pracy,dużo,dużo...

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

19

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Ramę na czarny półmat proszkowym, a wahacz wypolerować.
To je ameliniowy wahacz, tego nie pomalujesz.. a jak już to będzie farba odpadać brzydko :D
Silnik jest ze stopów nierdzewnych więc starczy piasek, w żadnym wypadku go nie maluj, po chwili farba będzie odpadać a to wygląda strasznie.
"Jaka?" - nierozumiem
"Sporo pracy,dużo,dużo..." - Tak dość dużo ale jaki efekt :)
Czyli podsumowując:
- Malowanie porzadne baku i boczków na biało
- Zakup tego zestawu plastików
- Rama czarny półmat proszkowo
- Wahacz polerka
- Siedzenie ten pokrowiec co link dałem *uformuj jak wygodnie gąbkę*
- Dodatki czarne np. kiera renthal czarna itp.
- Ściągnij harmonijki i załóż neopreny
- Silnik piasek do tego np. złote śruby itp.
- Felgi na czarno anodem :) i np. szprychy biały proszek
Według mnie efekt naprawdę.. lepszy niż nówka :)

Yamaha YZ 250F

20 Ostatnio edytowany przez piwek20 (2012-06-28 18:10:59)

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Silnik wypiaskować mówisz?Nie narobią mi wżerów tym piaskiem?Jak dawałem kiedyś wahacz do piaskowania,to dostałem taki chropowaty.Pewnie za gruby piasek był????A lagi,półki,jaki kolorek proponujesz?. Ta okleina nie daje mi spokoju.Żeby było ładnie,jaką,skąd???
No pomysł bomba.Idę Twoim śladem.W trakcie podrzucaj pomysły,chętnie wykorzystam.Pozdrawiam

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

21

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Piasek za gruby, mozliwe ze zle bylo zamowienie, powiedz ze chcesz na gładko, zrozumieją.
Półki mogą być też złote, cały motor biało czarny ze złotymi dodatkami *lub czerwonymi*
Ja projektuję okleiny a Tobie zostałoby tylko zwymiarowanie i wydrukowanie ;)

Yamaha YZ 250F

22

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Hej Wojtek,to super wiadomość,o tych okleinach.Chętnie skorzystam z Twoich usług.Mógłbyś podesłać mi kilka opcji?pólki złote,a lagi też?Co myślisz?może lepiej czarne,razem z półkami?
Ciekawe masz pomysły:)Wyrzucam też zestaw kontrolek i zegarów,chyba zostanie bez....Manetki,klamki,nie mam pewności do tych białych szprych i czarnej ramy.O wahaczu nie wspomnę:)Szkoda,że nie mogę sobie luknąć na podobny sprzęt.

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

23

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Lagi upside-down czy zwykłe ?
Wszystko jedno, tak i tak najlepiej czarny półmat jak reszta a półki mogą być złote, różne dodatki śróby, mocowania na złoto dopiero.
Napisz - wojtek916@gmail.com

Yamaha YZ 250F

24

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Lagi zwykłe.
Podpowiedz w jaki sposób pomalować te dodatki na złoto.Myślę tu o śrubach dokładnie.Tak,by podczas dokręcania nie zniszczyła się powłoka....Napiszę późnij o tą okleine.pozdrawiam

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

25

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

piwek20 napisał/a:

Lagi zwykłe.
Podpowiedz w jaki sposób pomalować te dodatki na złoto.Myślę tu o śrubach dokładnie.Tak,by podczas dokręcania nie zniszczyła się powłoka....Napiszę późnij o tą okleine.pozdrawiam

Kup zestaw nowych śrubek i po zabawie.
[url]http://www.probolt-germany.com/index.php/motorcycle/honda/xr650-r-00.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

26

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

hacker33 napisał/a:
piwek20 napisał/a:

Lagi zwykłe.
Podpowiedz w jaki sposób pomalować te dodatki na złoto.Myślę tu o śrubach dokładnie.Tak,by podczas dokręcania nie zniszczyła się powłoka....Napiszę późnij o tą okleine.pozdrawiam

Kup zestaw nowych śrubek i po zabawie.
[url]http://www.probolt-germany.com/index.php/motorcycle/honda/xr650-r-00.html[/url]

Zdecydowanie odradzam, 120zł w porównaniu do wysłania i tak po drodze do anodowania śruby wyjdą Cie 20zł

Yamaha YZ 250F

27 Ostatnio edytowany przez piwek20 (2012-07-01 10:23:39)

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

No tanie to nie jest:)
Mam nadzieję,że do xr65l też będą,ew nx dominator-silnik ten sam
Zastanawiam się nad tymi lagami,półkami i setami od klamek,klamki też jaki kolor wrzucić.
Chciałem się pochwalić tylko,że xr rozebrana do golutka,wszystko odłączone:) wrzuciłbym zdj ale nie wiem jak:)

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

28

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

piwek20 napisał/a:

No tanie to nie jest:)
Mam nadzieję,że do xr65l też będą,ew nx dominator-silnik ten sam
Zastanawiam się nad tymi lagami,półkami i setami od klamek,klamki też jaki kolor wrzucić.
Chciałem się pochwalić tylko,że xr rozebrana do golutka,wszystko odłączone:) wrzuciłbym zdj ale nie wiem jak:)

Wojtku,czy zwykłe śruby też można anodować,czy tylko aluminium?
Z tym anodem śrub,to super pomysł:)
Może dorzucić im jeszcze sety klamek i klamki-na złoto oczywiście....

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)

29

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Tylko aluminium ponieważ anodowanie niszczy na żelazo ;)

Yamaha YZ 250F

30

Odp: Xr 650L tylne koło SM/tuning

Zastanawiam się,czy mogę dać do wypiaskowania ramę z półkami razem i sztycą(czyli nie wyjmując z ramy),a później do proszkowego malowania.Przecież tam jest temp,czy to nie zaszkodzi sztycy i łożyskom?

Żyję żeby jeździć i jeżdżę żeby żyć:)