1

Temat: Serwis YAMAHY - Śląskie

Siemano  :D
,, Nadejszła wiekopomna chwiła,, otuż musze wymienic olej w mojej wuerce 250x, ale że motocykl jest na gwarancji to wolałbym udac sie do autoryzowanego serwisu yamahy. Interes w Katowicach (obok harleya) zamkneli, więc doradźcie chłopaki apropos jakiegoś dobrego sprawdzonego serwisu ( nie salonu tylko serwisu motocykli a nie innych urządzeń yamahy) . Najlepiej gdzies niedaleko...( jestem z okolic Będzina) ...:)
Pozdrawiam ... z góry dzienkuje  :)

wr 250x

www.bikersbook.pl

2

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

W czechowicach salon Yamahy też klęknął...

Bez moto...

3

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

Nie dziwię się, skoro z firmą jest zerowy kontakt, zamówienia są olewane, na części czeka się tygodniami i miesiącami a obsługa jakby same pielęgniary pracowały... (mowa o Katowicach)

W Chorzowie jest salon Yamahy jeszcze... W Opolu też jest...

Ja z czystym sumieniem polecę Ci Booster motocykle Katowice - ale tu nie wiem czy serwis ten uwzględni Yamaha...

NA PEWNO Z DALA OD "FIRMY" - "MARTIN MOTOCYKLE"!!!!!!!!! Są gdzieś w Twoich okolicach.

4

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

Jesteś pewien, że Czechowice - Dziedzice  MOTOR BESKID poległ??
Jeśli tak to pozostała mi Częstochowa...

wr 250x

www.bikersbook.pl

5

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

sory za spam... zapomniałem się spytać....
no więc.. mam obecnie najechane 1400 km.... wymianę oleju wg serwisówki powinienem zrobić przy 1000 km (moto na dotarciu).....  czy wpłynie to znacznie na żywotność pieca jak śmigne jeszcze te 70 km to Częstochowy ....? Ewentualnie mogę skombinować busa
Pytam się bo jestem zielony a wy się znacie jak mało kto  :D

wr 250x

www.bikersbook.pl

6

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

Nic się nie stanie, i tak pewnie spokojnie jeździłeś jak na dotarciu. Sprawdź jedynie czy tego oleju nie brakuje, bo to już gorsza sprawa. Te 70 km potraktowałbym jako końcówka dotarcia i czasami na trasie powkręcał go na obroty. Nie wiem jak w tej Yadzi, ale do WR 450F polecam olej 15W50 - latam głównie w słoneczne pogody i olej wygląda na mniej przepracowany niż 10W40 (używam Motula 300V) po tym samym czasie eksploatacji (10mth).

http://www.youtube.com/watch?v=4H0w5DHh0w8

Yamaha WR450F - Brudas
KTM 690 SMC-R - SM

7

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

mazziwrx napisał/a:

W czechowicach salon Yamahy też klęknął...

Co też opowiadasz?

8

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

Ok...  to wleje olej MOTUL 15W-50 i jakiś zamiennik filtra oleju... mysle że bedzie dobrze.....  :)

wr 250x

www.bikersbook.pl

9

Odp: Serwis YAMAHY - Śląskie

miodzik napisał/a:
mazziwrx napisał/a:

W czechowicach salon Yamahy też klęknął...

Co też opowiadasz?


Motor-Beskid działa. Właśnie zamówiłem u nich części.

Only too fast is fast enough...

Honda XR650R
Yamaha YZ250