1

Temat: Sprzedam ktm egs 360 97 z dokumentami

Witam sprzedam ktm egs 360 z 97 roku silnik 2 suw seryjne enduro posiadam do niego niemieckie dokumenty kompletne poniewaz byłem u tłumacza.Ktm posiada instalacje elektryczna przełoncznik,licznik orginalny.Na dzień dzisiejszy ktm jest rozebrany ponieważ zostaje założony 2 tłok wossner.Silnik jest na tuleji żeliwnej zakładanej w motor tech woryna za cene 550zł było to robione 2011 roku.
Do ktma posiadam wszystkie ksiazki serwisowe dzieki czemu mam numer seryjny każdej części każdej śrubki i wiem jak może wszystko być złożone.Nieskładam silnika ponieważ zrobi to nowy właściciel bedzie miał wgląd do silniak podczas ogledzin.
W silniku trzeba jedynie złożyć góre oraz pompe wody ponieważ to wymieniałem.Z nowych części to:tłok wosner kuty z powłoka teflonowa,komplet uszczelek na silnik,nowe oringi na zawór wydechowy,nowe wiatraczek pompy wody,simering,łożysko.W 2011 roku wymieniłem uszczelniacze na wale oraz łożyska,zestaw naprawczy wahacza allabls,nowy filtr powietrza twin air,przednia owiewk ufo,nowy zestaw napedowy.Cena to 6300 jutro zamieszcze zdjecia kontakt pw lub telefon 664508373.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004