1

Temat: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

Ktoś zna/widział ten sprzęt?

Warte to jest z dodatkami aż 17k? :/

[url]http://moto.allegro.pl/ktm-exc-525-i2341232724.html[/url]

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

2

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

Warty by moze byl z pozadnym zaciskiem np. Beringer-a i pozadna pompka. Z samym adapterem i kolami do SM ja bym nie dal tyle.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

3

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

Popieram, zdecydowanie za drogo, za tą kase mozna kupic EXC 530, targuj sie :)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

4

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

z tego co słyszałem 530 nie jest do konca lepszy od 525

5 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2012-05-14 08:44:23)

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

MartinezKtm525 napisał/a:

Popieram, zdecydowanie za drogo, za tą kase mozna kupic EXC 530, targuj sie :)

Czy ja wiem czy taki mocno drogi, za dobra sztuke na samych kolach SM trzeba dac ok 15tys. Ja w tamtym roku jak kupywalem to koles krzyczal 18 500zl z dwoma kompletami kol + dodatki, potargowalem sie i na samych kolach SM dalem 15 500 i mysle ze to byl bardzo dobry zakup.
Snowboarder masz PW

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

6

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

PIżOL napisał/a:

z tego co słyszałem 530 nie jest do konca lepszy od 525

natrafiłem na to samo stwierdzenie przeglądając różne fora i serwisy

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

7

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

Rozmawiałem z kolesiem z ogłoszenia i trochę mnie przeraził :D

Pytając o serwisowanie itp wspomniał coś że w zeszłym sezonie miał wymieniany olej i regulowane zawory, a robić nic więcej to nie trzeba bo to dopiero 180 motogodzin, a ktoś tam dopiero coś robił jak miał 450 na liczniku :)

Przynajmniej z rozmowy z rozmowy brzmiało to tak - "Ja tylko leje wache i zapier...am" :/

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

8

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

snowboarder napisał/a:
PIżOL napisał/a:

z tego co słyszałem 530 nie jest do konca lepszy od 525

natrafiłem na to samo stwierdzenie przeglądając różne fora i serwisy

Ooooo az zaciekawilem sie tematem - moze koledzy PIżOL i SNOWBOARDER coś więcej powiedzą na ten temat konkretnie. ( a nie tylko  kolega kolegi tamtego kolegi wyczytał w google)

KTM 530 EXC-R

9

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

Ale z tego rocznika nie kupisz motocykla poniżej 200mth, a właśnie przy tylu silnik będzie wymagał ingerencji. Trzeba doliczyć ze dwa koła na serwis i rejestracje.
Widziałem silnik 530-tki z ukręconym wałkiem pompy wody po 60mth, tłok też miał już słaby.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

10

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

cichy napisał/a:

Ale z tego rocznika nie kupisz motocykla poniżej 200mth, a właśnie przy tylu silnik będzie wymagał ingerencji.
.

Kupi kupi tylko trzeba troche czasu poszukac, ja swojego z 2006r jak kupowalem to mial~95 mth, pokozalo sie tylko ogloszenie to w busa i ogien po sprzet bez zadnego tam polemizowania.
A co do tego ogloszenia to dopiero teraz zobaczylem ile ma mth, i powiem szczerze ze troche za duzo sie ceni biorac pod uwage fakt ze na dzien dobry nalezalo by rozebrac piec i zweryfikowac jego stan ew. wymienic co trzeba, a to malo nie kosztuje.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

11

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

No nie wiem. Ja uważam, że mało jeżdżę i to mało to jest 70 mth w sezonie.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

12

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

jezeli chodzi o 530'tki  to problemy  mialy tylko te z pierwszych lat produkcji  min. walek zdawczy i pierscienie zbierajace   jedno jak i drugie usuwane bylo na gwarancji i czesto nawet juz po jej zakonczeniu  ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

13

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

cross napisał/a:

jezeli chodzi o 530'tki  to problemy  mialy tylko te z pierwszych lat produkcji  min. walek zdawczy i pierscienie zbierajace   jedno jak i drugie usuwane bylo na gwarancji i czesto nawet juz po jej zakonczeniu  ;)

jeszcze dodatkowo ślizg prawy i napinacz rozrządu ;)

ale reasumując czy jesteśmy w stanie powiedzieć ze silnik XC4 jest lepszy od silnika RFS ??

i idąc dalej czy ktm 530 jest jednak lepszy niz 525

KTM 530 EXC-R

14

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

nie ma lepszych i gorszych  w rfs'ach trzeba co chwila patrzec w zawory  z xc4  sie powinno ale nie ma to sensu najmniejszego  rfs moze i ma wieksza moc fabrycznie  ale to xc jest podatniejszy na tuning i  lepiej wchodzi na obroty   mozna wiele i wiele tak porownywac  ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

15

Odp: allegro - ktm 525 exc ktoś zna?

RFS ma tylko jeden wałek rozrządu, w dodatku na łożyskach, dzięki czemu naprawa głowicy np: po awarii smarowania będzie kilkakrotnie tańsza w RFS-ie.
XC4 o ile się nie mylę ma wałki łożyskowane w głowicy jak wr rmz i kxf. W takim przypadku głowica byłaby do wyrzucenia, a pompy oleju się zużywają i trzeba pamiętać o ich kontroli.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX