76

Odp: Tor Radom

Jak masz głośny lub bardzo głośny wydech to coś z nim zrób na okazję wizyty na torach. Mocy Ci to nie dodaje a Radom może podzielić przez jakiegoś mohera los lubelskiego obiektu. Dla mnie to smy mogłby by mieć i 70dB co za różnica ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

77 Ostatnio edytowany przez Lubart (2012-09-05 22:10:47)

Odp: Tor Radom

Chetnie sie przylacze, paczka zawsze lepiej. Wtedy mozna cos podpytac, podejrzec, uslyszec opinie;)
Chociaz dzisiaj nauczylem sie jak samemu rozpiac sprzeta z przyczepki, bez zgruzowania;)

Fakt mam jeden z glosniejszych wydechow, ale jak sobie dzisiaj posluchalem niektorych v2 to powiem, ze wcale nie jest najglosniejszy.
Dla spokoju duszy zaloze serie;)

***427***

78

Odp: Tor Radom

no to w niedziele się wybieramy z panem Darkiem Rosikiem, na pewno coś nauczy, bo to fajny gość.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

79

Odp: Tor Radom

samson napisał/a:

no to w niedziele się wybieramy z panem Darkiem Rosikiem, na pewno coś nauczy, bo to fajny gość

o której być planujecie?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

80

Odp: Tor Radom

do uzgodnienia temat nie precyzowaliśmy z Panem Dariuszem tematu

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

81

Odp: Tor Radom

Stopni 19 byc ma, gotowosc slonce potwierdza

***427***

82

Odp: Tor Radom

Siemanko, jak to jest z tym torem, jest tam jakiś trackday czy można wbijać kiedy sie chce? jak coś to ja chętny, jutro odbieram sprzęt.

83

Odp: Tor Radom

Po przeczytaniu pierwszego posta jasne sie stanie wszystko. Sprzet jaki odbierasz?

***427***

84

Odp: Tor Radom

Lubart napisał/a:

A tak kolo na bramie pytal sie mnie ile db mam na wydechu, bo policja sie ich czepia, ze glosno. Normalnie nie moge co za ludzie, zawsze komus cos przeszkadza.

jakby nie było Twój był jednym z najgłośniejszych;) ale trza przyznać ze ładnie gada:)
Pozdr;)

85 Ostatnio edytowany przez Lubart (2012-09-06 22:38:10)

Odp: Tor Radom

Tego dnia;)
spoko nastepnym razem zazbroje wielka puche, co nie zmieni faktu, ze i tak jest glosny. Chociaz Twoj do cichych tez nie nalezy;)
ale wracajac do meritum, co z ta niedziela. Znajdzie sie wolna miejscowka na pace?

***427***

86

Odp: Tor Radom

Mam w Kaczce wolne miejsce i na pace i w szoferce. Bede z szeroko pojetego rana lecial. Jak Ci pasuje to mnie lap.
Zakladam ze jestes z moich okolic.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

87

Odp: Tor Radom

Chetnie, rezerwuje;)

***427***

88

Odp: Tor Radom

Ja to narazie beginner w sm. Odbieram yz 125.

89

Odp: Tor Radom

Lubart napisał/a:

Chociaz Twoj do cichych tez nie nalezy;)

oryginal:) przeloty w domu zostaly;)
wyslij mi maila na pw mam jakas fotke Twoja;)
koniec OT ;)
Pozdr

90

Odp: Tor Radom

to jak kto w niedziele?

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl