16

Odp: Co myślicie o tym LC4?

mnie też ciekawi ten olsztyński kat ... :)

17

Odp: Co myślicie o tym LC4?

i co chłopaki nie obczailiście tego Olsztyńskiego KTM-a?
dzwonił ktoś do gościa czy jeszcze aktualne?
może ja bym znalazł chwilę

18

Odp: Co myślicie o tym LC4?

ja w tym tygodniu jestem luźniejszy także Krzychu możemy razem podjechać ale ja standardowo po pracy tj. po 18 - jakby co tel.

19

Odp: Co myślicie o tym LC4?

coś nowego w temacie wiadomo?

20

Odp: Co myślicie o tym LC4?

jutro jadę oglądać - porobię też foty, potarguje się - dam znać

21 Ostatnio edytowany przez KrZySieK25 (2012-04-24 22:16:01)

Odp: Co myślicie o tym LC4?

radek145 napisał/a:

[url]http://allegro.pl/ktm-lc4-640-supermoto-super-moto-monster-energy-i2248026423.html[/url]  siergiej666, co myślisz o tym ? :) Być może się nie znam, ale wizualnie ładny. :D

Ponawiam pytanie kolegi? Zna moze ktos z was ten motor ? I co mozecie o nim powiedziec ?

22

Odp: Co myślicie o tym LC4?

zatem oglądaliśmy wczoraj z Amigo tego kata - generalnie wyglądy jakby był cały w serii, oczywiscie nie da się ukryć pochodzenia - rdza na śrubach, sporadycznie na ramie - nie ma z tym tragedii. Chodzi całkiem zacnie, nie przejechaliśmy się ale "na ucho" jest ok. Plastiki w bardzo dobrym stanie (pomijając lekko porysowany przedni błotnik), opony jeszcze do zjeżdżenia, świetna kanapa - dodatek z PP, z PP również dekle od przedniego hebla i sprzęgła.
Do czego się przyczepiliśmy:
- klocki przód szroty,
- łańcuch na wykończeniu
- tylny subframe jest czarny - czyt. nie z tego motocykla - obstawialiśmy przestrzeloną gumę, rama generalnie wyglądała na serię i prostą,
- brak podnóżków pasażera,
- tylna felga delikatnie bije na strony,
- przednia lekkie przygięcie,
- brak zamka kanapy - patent "na opaskę".

To by było chyba na tyle. Jakby co pytajcie to coś dorzucimy, koleś jeździ tym Katem na co dzień i wygląda że nie ma z nim problemów. Zmieniał olej z filtrami, regulował zawory ( wszystko w ASO u Wojciechowicza - ponoć ma rachunek), i było robione sprzęgiełko rozrusznika.

23 Ostatnio edytowany przez RADIZZLE (2012-05-05 16:07:29)

Odp: Co myślicie o tym LC4?

Zna ktoś ten sprzęt ? Ew. czy ktoś by podjechał zobaczyć ?

[url]http://allegro.pl/ktm-lc4-640sm-smc-prestige-2006r-i2318309620.html[/url]

KTM 625 SMC