16

Odp: Papcie na SM

Tcx Comp2 wygodny i solibny trampek.

exc 400                 www.oklejsie.pl

17

Odp: Papcie na SM

gierwi napisał/a:

Ja mam Gaerne Supermoto i są OK. Nie wymagają przełamania i od początku leżą jak ulał.
Skrzypią, ale tylko jak chodzę ;-)

Gierwi, poza skrzypieniem to wygodnie Ci się w nich chodzi?? Bo ja jakoś tak mam, że czasem sporo chodze jak coś jadę załatwić na motocyklu i niechciałbym się zakatować.
I jak jest ze zmianą biegów, zawias pomaga?

18

Odp: Papcie na SM

No wiesz, w trampkach jest wygodniej. One mocno trzymają na boki i jak masz krzywe nogi to muszą się ułożyć. Jeśli chodzi o mnie to w sytuacjach kiedy muszę dużo spacerować to zakładam stare Alpinestars Vector, ale raczej po to żeby nie zdemolować tych śrubek pod podeszwą.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Papcie na SM

A co powiecie o Arlen Ness'ach BOT-1226-AN głównie do jazdy miejskiej?

[url]http://www.e-riders.pl/akcesoriamotocyklowe/buty/buty_turystyczne/buty_arlen_ness_bot1226an,9784,1,0.html[/url]

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

20

Odp: Papcie na SM

stajo napisał/a:

A co powiecie o Arlen Ness'ach BOT-1226-AN głównie do jazdy miejskiej?

[url]http://www.e-riders.pl/akcesoriamotocyklowe/buty/buty_turystyczne/buty_arlen_ness_bot1226an,9784,1,0.html[/url]

Jak dla mnie spoko, też szukam butów dla siebie ;P
A takie? [url]http://www.e-riders.pl/akcesoriamotocyklowe/buty/buty_turystyczne/buty_puma_testastretta_ii_mid_rozne_kolory,10926,1,0.html[/url]

21

Odp: Papcie na SM

Jabol napisał/a:

I jak jest ze zmianą biegów, zawias pomaga?

Mi nie pomaga i  byłem w lekkim szoku bo kupiłem z zawiasem i lipa, kilka dni później oświecił mnie kumpel i powiedział że zawias jest po to abyś nie musiał wyrabiać sztywnych butów od samego początku :) Zdecydowanie łatwiej się chodzi ale nie jest to na tyle elastyczne aby zmieniać biegi jak w adidasach.

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

22

Odp: Papcie na SM

Wielkie dzieki za odpowiedzi. Hmmm widze że nie będzie łatwo coś wybrać. Najgorsze jest to, że trudno o miejsce gdzie można poprzymierzać kilka modeli jeden po drugim i zdecydować się na zakup. Jak kotś wie gdzie w Wawie jest najszerszy wybór, to chętnie się dowiem!

23

Odp: Papcie na SM

Jabol napisał/a:

Wielkie dzieki za odpowiedzi. Hmmm widze że nie będzie łatwo coś wybrać. Najgorsze jest to, że trudno o miejsce gdzie można poprzymierzać kilka modeli jeden po drugim i zdecydować się na zakup. Jak kotś wie gdzie w Wawie jest najszerszy wybór, to chętnie się dowiem!

Tcx, sidi i cos jeszcze to maja w msc honda na prymasa
Olek motocykle mieli wszystki tcx od reki, formy dominatory, tez w wersji supermoto z wymienna podeszwa, sidi i kilka innych np. Diadora i axo
Sam kupilem tcx comp w [url]http://www.motochallenge.pl/[/url] siediba przy imaxie na sadybie - jak pisalem gdzies wyzej majac na nodze pro 2 i 2.1 poza skarpeta nie widzialem roznicy wartej doplaty.

Albo zaczekaj na bajzel - kumpel kupil gaerne sg10 za 900zl

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

24

Odp: Papcie na SM

Dzięki, na śmierć zapomniałem o bajzlu! Tam powinien być spory wybór.

25

Odp: Papcie na SM

Jabol napisał/a:

Dzięki, na śmierć zapomniałem o bajzlu! Tam powinien być spory wybór.

Niestety nie bylo. Sidi to jeszcze ale tcx i formy w wersji offroad to wlasciwie nie widzialem a gaerne byly na jednym stoisku ze2-3rozmiary. Bylo za to sporo axo, foxow i cale stoisko oneala -  nawet myslalem nad kupnem modelu clutch czy jakos tak.

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

26

Odp: Papcie na SM

Ehh... W takim razie uderze tam gdzie napisałeś, ale dla świętego spokoju bajzel 20 kwietnia trzeba odwiedzić.

27

Odp: Papcie na SM

Ktoś wie gdzie w wawie można przymieżyć gaerne supermoto? Czy tylko wizyta na bajzlu zostaje?

wzium?

28

Odp: Papcie na SM

Mi dzis w MOTOCHALLANGE w Warszawie powiedzieli, ze tych butow (Gaerne SM) juz nie maja, bo byly slabej jakosci. Ktoś w tym lata i może potwierdzić?

Husqvarna SM450R

29

Odp: Papcie na SM

Ja polecam 661 COMP II. Zakupiłem zimą więc długo ich nie mam, ale bardzo wygodne solidne i ładne ;] Niestety nie mają wyjmowanego środka.

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

30

Odp: Papcie na SM

locdog napisał/a:

Mi dzis w MOTOCHALLANGE w Warszawie powiedzieli, ze tych butow (Gaerne SM) juz nie maja, bo byly slabej jakosci. Ktoś w tym lata i może potwierdzić?

Latam, ale za krótko żeby narzekać na cokolwiek. Moim zdaniem żadnych problemów nie ma.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"