1

Temat: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

Czy ktoś wstawiał jakieś inne niż fabryczne? W sensie np. dłuższe?
Coś się nie mogę spasować z butem endurowym TCX :/
pewnie bym stak jeździł sobie dalej ale gdy usiadłem na kumpla WR250 to normalnie mimo wielkiego twardego buciora wszystko spasowane idealnie...

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

2

Odp: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

ustaw ja do  góry i powinno być lepiej

sprzedam części :
DRZ 400 , KTM EXC 400 / 520 / 525
zamienię koła enduro na koła SM
gg 6777220

3

Odp: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

LOMAX napisał/a:

ustaw ja do  góry i powinno być lepiej

zależy, do jazdy na stojąco w terenie już niekoniecznie :/
jak się zrobi pogoda to będę musiał dokonać dokładnego zestawienia obu dźwigni, może da się tamtą jakoś przeszczepić :) chyba że to on ma coś akcesoryjnego(o czym nie wie bo dopiero co go nabył)

SUZUKI DRZ 400 SM K6 ---> KTM 525 EXC SM

4

Odp: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

Miałem (mam) podobny problem - kupiłem sobie buty AXO Boxer i nie wychodziła mi za bardzo zmiana biegów w tych butach - wiem, że na początku jest tak dziwnie i trzeba buty nieco rozchodzić, przyzwyczaić się.. No ja niestety nie bardzo dałem radę. Poszukałem nieco info na różnych forach - w tym na Thumper Talku gdzie dało się zauważyć że buty MX i dźwignia DRZty przysparza ludziom dość sporo problemów - solucje są różne, ja zdecydowałem się na próbę zamówić sobie dźwignie MSR do DRZty 1 cal dłuższą - trochę jednak muszę na przesyłkę poczekać.. Jak przyjdzie i założę to dam znać czy to cokolwiek dało..

[url]http://www.ebay.com/itm/SUZUKI-DRZ400-1-INCH-MSR-SHIFTER-SHIFT-LEVER-DRZ-400-/360430835382?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item53eb5a16b6[/url]

5

Odp: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

Ja kupilem buty TCX dune i na poczatku chcialem je od raziu sprzedac bo byla masakra. Teraz zmiana biegow to czysta przyjemnosc. jak ubieram Adidasy zeby gdzies na chwile dojechac to nie potrafie dobrze zmieniac tak jak w tcx. a nic nie zmienialem w kwestii regulacji dzwigni. Musisz odpowiednio buta ulozyc. ja po 2 tyg znalazlem odpowiednia pozycje buta i jest elegancko

6

Odp: DRZ 400 SM - dźwignia biegów

Żeby nie zakładać oddzielnego tematu podepnę się z pytaniem: czy dźwignia od np RMZ 250/450 podejdzie do DRZty bez większych przeróbek?