16 Ostatnio edytowany przez siergiej666 (2012-03-28 18:17:34)

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

zdjęcie tabliczki przesłane przez sprzedającego, link :
[url]https://picasaweb.google.com/116407094847132835037/Ktm?authkey=Gv1sRgCNjes-qQ37DAngE#5724981717236795778[/url]

17 Ostatnio edytowany przez tadzik (2012-03-28 18:22:59)

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

ja bym się opierał na serwisie - jeżeli mówią, że po ostatnich 8 cyfrach to jest inny motor w usa, to był olał ten sprzęt.

Mój ostatni kat miał dokładnie coś takiego samego - w vincheckerze wychodziło że to jakieś tam lc4, a po ostatnich 8 w serwisie wyszło że to superdukeR z usa (podobno stojący jeszcze w salonie)

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

18

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Jakis grzebany, w 2006r na pewno byl lift. Wydech org ktm, ale taki w tym modelu nie byl montowany, jezeli vin jest niejasny nawet dla serwisu, to sorry. Cos jest nie tak

Ktm 640 Lc4 SM

19

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

zadzwon do innego ASO
na jakiejs stronce dekodujacej VIN tez mi wyskoczylo ze to 450sx/450SMR

z moim tez takie jaja byly az w jednym ASO gosc kazal poczekac 30 min i podal dokladne dane wlacznie z tym kto gdzie i kiedy go kupil
w 2006 supermoto wychodzilo z nowymi plastikami ale enduro NAJPRAWADOPODOBNIEJ ze starymi ...
zreszta poszukaj 625 SXC z tych lat

chociaz z tymmoto cos sier musialo dziac
-niby supermoto (ponozka SM, wachacz SM, lagi SM) ale te plastiki jakby enduro
-niema tego dopalacza spalin ale jest EPC (jak sie wywala to oba)

20

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Zadzwonię jeszcze do kilku przedstawicieli z prośbą o sprawdzenie numeru. Dalej się zastanawiam czy i tak się nie wybrać zobaczyć, przejechać się. Może gdyby okazał się w miarę dobrym stanie te różnice w kilku elementach bym przeżył. Człowiek opowiadał o częściach które wymieniał po sprowadzeniu go. Mówi, że wszystkie wymienione elementy są oryginalne ma dowody zakupu z KTM. Kolegów podpowiedzi dają też dobrą podstawę do solidnej negocjacji ceny. Pomyślę.

21

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Kolejni dealerzy potwierdzają, że nie jest to ten motocykl! Olewam więc ten sprzęt! Dzięki!

22

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

siergiej666 napisał/a:

Kolejni dealerzy potwierdzają, że nie jest to ten motocykl! Olewam więc ten sprzęt! Dzięki!


Masz racje olej go ;-) Ty go mozesz kupic, ale pomysl kto pozniej kupi go od Ciebie ;-)

Ktm 640 Lc4 SM

23 Ostatnio edytowany przez rbsn99 (2012-04-02 15:04:09)

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

W sumie pytam żeby się upewnić, czy każdy wyprodukowany KTM (a za tym vin) powinien być w bazie i powinien dać rok prod i inne informacje po rozkodowaniu? Dzwoniłem do dwóch ASO i w dwóch dostałem odpowiedz, że nie ma takiego vinu a gość daje sobie jaja uciąć, ze motor kupił w salonie i że nic nie było kombinowane, tłumaczy to tym (brak info w aso) ze go w nim nie serwisował? Na darmowych stronach tez wychodzi ze vin jest niewłaściwy.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

24

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

moze zle go odczytal? tez istnieje taka mozliwosc. "kupilem" moto przez net i okazalo sie ze vin byl zly w papierach - jedna cyfra ale w polsce juz bym nei zarejstrowal.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

25

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

W Gdansku w ASO się przyłożyli i wyszło ze motor istniej.

Może zapytam inaczej: co o nim sądzicie [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2242843968[/url]

Vin mówi, że 2004r, SM, ale że czarny i kupiony we Włoszech, sprzedawca mówi, że kupił jako nowy w Anglii, ma fakturę na zakup, nic nie zmieniał, taki dostał z salonu (pomarańczowy), ale książka serwisowa i instrukcja zaginęła przy przeprowadzkach. U KTMa ostatni serwis na Włocha (szkoda, że nie dopytałem kiedy). Teraz nie wiem czy sobie darować czy jechać (350km w jedna stronę).

DRZ400SM, KTM 990 ADV

26

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Jak dla mnie dość drogi jak na ten rok, a po fotkach nie widać żeby był jakoś zadbany bardzo

Może taki?
[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-lc4-armed-bike-gwarancja-M3107817.html[/url]

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

27

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Wyglada duzo ladniej niz poprzednio omawiany, mimo ze lancuch pordzewialy. No i nie moge na nim znalezc ... przednich kierunkowskazow

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

28

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

tego komisu bym unikał ... byłem u nich oglądać dwie maszyny i dwie okazały się trefne, na co sprzedający tylko wzruszył ramionami :]

life's 2 short 2be slow

29 Ostatnio edytowany przez rbsn99 (2012-04-02 19:46:23)

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Przebieg mnie trochę przeraża. Mam więcej fotek tego z 2004 jeśli ktoś jest zainteresowany.
Malo teraz ciekawych sprzętów na allegro, chyba zostaje czekać.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

30

Odp: Co sądzicie o tym KTM?

Tez kiedys cos tam widzialem w kiepskim stanie, to jest duzy przebieg no co ty, w miare realny przynajmniej jak na tyle lat

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba