1

Temat: Kto jaka klasa w PP

Panowie, zastanawiam się w jakiej klasie lecieć w sezonie 2012 i według mnie dobry temat. Jeśli możecie wpisujcie się.

2

Odp: Kto jaka klasa w PP

open wiadomo ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

3

Odp: Kto jaka klasa w PP

ja to na 99% - 250 ale ciągle zastanawiam się

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

4

Odp: Kto jaka klasa w PP

bo jak w 250 ma jechac 7 a w open 15 to lepiej do open, lepsza zabawa :)

5

Odp: Kto jaka klasa w PP

hehe :) no ta ale patrząc z innej strony to w najgorszym przypadku jestem 7 , a tak poważnie to myślę że będzie podobny skład jak w tamtym roku ale zobaczymy

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

6

Odp: Kto jaka klasa w PP

To gdzie wy startujecie?? Bo takich klas nie ma :) jest tylko C1 i C2

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

7

Odp: Kto jaka klasa w PP

otwarta/open - to brzmi dumnie :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

8

Odp: Kto jaka klasa w PP

Panowie jak wygląda poziom w PP? Niby jest to klasa dla żółtodziobów, a jak jest w praktyce?

CRF 450 R Supermoto
http://www.bikepics.com/members/kcsport/

9

Odp: Kto jaka klasa w PP

poziom jest mega wysoki!!  sami wymiatacze, a najwiekszy to franz, z nim prawie nikt nie daje rady ... no i sprzety, czasmi lepsze niz w MP

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

10

Odp: Kto jaka klasa w PP

tegma ty łachudro! mi wystarczy żeby przyjechać przed tobą, mogę być nawet przedostatni ;-)


co do sprzetów to fakt, MP sie nieraz chowa ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

11

Odp: Kto jaka klasa w PP

KC napisał/a:

Panowie jak wygląda poziom w PP? Niby jest to klasa dla żółtodziobów, a jak jest w praktyce?

poziom dokładnie taki sam jak w tym temacie (15 postów) więcej gadania niż działania poprostu BURDEL

12

Odp: Kto jaka klasa w PP

KC pytał o poziom zawodników a nie o zasobność portfela zawodników. Nowymi okleinami i magnezowymi kołami się nie wygrywa.
Poziom jest bardzo zróżnicowany. Na pewno znajdziesz zawodnika do pościgania.

Usunąłem prywatne wycieczki Tegmy i Franza

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

13

Odp: Kto jaka klasa w PP

Nie ma już klas 250 i Otwartej (Open była w MP) teraz mamy C1 i C2. Ja startuje w C1, a można rezerwować numery startowe. Temat ten co z zeszłego roku tylko odświeżony.

Aprilia SXV 450 #3

14

Odp: Kto jaka klasa w PP

KC napisał/a:

Panowie jak wygląda poziom w PP?

Poziom jest naprawdę różny. Czołówka grzeje równo - niemal na poziomie MP. Reszta to normalni ludzie :) Warto przyjechać nawet jeśli to czyjś pierwszy raz na torze. Zawsze znajdziesz rywala dla siebie i gwarantuje, że zachorujesz na torowe ściganie.

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

15

Odp: Kto jaka klasa w PP

ciechu napisał/a:
KC napisał/a:

Panowie jak wygląda poziom w PP?

Poziom jest naprawdę różny. Czołówka grzeje równo - niemal na poziomie MP. Reszta to normalni ludzie :) Warto przyjechać nawet jeśli to czyjś pierwszy raz na torze. Zawsze znajdziesz rywala dla siebie i gwarantuje, że zachorujesz na torowe ściganie.

Ciechu w której lecisz?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021