1

Temat: Stunt vs koła SuperMoto?

Witam koledzy, wiosna się zbliża!!, ale do sedna sprawy, mam dylemat, mam odłożona sumkę ( składałem od wakacji), cały czas z założeniem na koła sm do Mojego KaTa exc 450 07r. , lecz coś lub ktoś mnie ostatnio tchnął że skoro mam wywalać na koła 2000- 3000 zł, to za niewiele więcej można kupić jakiegoś, może w nie idealnym stanie stunta, np cbr 600 przerobioną. Oczywiście mając którą kolwiek opcje chciałbym trochę się poduczyć jazdy na kole, itd, na asfalcje, koła sm jak i stunta także w celu dojazdowym bym używał, np na jakiś zlocik, lub też po mieście polatać.. ;p i teraz moje pytanie do was, co byście wybrali, macie jakieś sline argumenty?? bo prawda jest taka, że na ani jednym ani na drugi nie  śmigałem.... ;p pomóżcie w wyborze bo wiosna coraz bliżej!!! ;p

2

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

dolar16 napisał/a:

i teraz moje pytanie do was, co byście wybrali

a co to za forum ?

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

3

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

dolar16 myślę, że na w miarę dobrą CBR potrzebujesz 3 razy tyle co masz w tym momencie więc chyba lepszym wyborem będą koła SM.

http://www.youtube.com/watch?v=uteflmsM48A&feature=youtu.be

4

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

Mój kolega stuntował trochę Huską 610 ale stwierdził że singlem to trochę lipa, sprzedał i kupił paścia do stuntu.
A teraz siedzi i przerabia miskę olejową na semi suchą czy coś w ten deseń.

5

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

Zależy do czego chcesz moto. Jak chcesz się uczyć jakiegoś typowego stuntu z trickami to pies. Na SM też da się fajnie na kole polatać czy stopale robić i na lekkim Sm nauka przychodzi jakoś tak łatwiej.

6

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

CBR 600 do stuntu za 2-3 tyś? :P Chyba F1 z 89' ;)
Sam sobie odpowiedz czy warto ładować hajs w coś co będzie jeździło najwyżej w dniu zakupu...

CRF 450 R Supermoto
http://www.bikepics.com/members/kcsport/

7

Odp: Stunt vs koła SuperMoto?

masakra jakaś ten temat, dolar za 2-3 tyś to ty roweru do stuntu nie kupisz