1 Ostatnio edytowany przez markos5781 (2012-02-25 21:36:17)

Temat: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Przymierzam sie do kupna jakiegoś SM.
Do tej pory jeździłem na mocnych litrach, nie boje sie mocy.
Mialem okazje pojeździć LC4 oraz husqvarną 620 i zachorowałem łatwością prowadzenia i frajdy.

Szukam głównie czegoś czym mógłbym jeździć po mieście, czasami jakaś mini trasa. W terenie raczej często nie zamierzam latać, może żeby spróbować pare razy. Ogólnie moim celem jest jakiś funbike.

Zależy mi głównie na bezawaryjności i bezobsługowej jeździe i tutaj właśnie nasuwa sie problem.
Zastanawiam sie nad KTM exc 525 i lc4, ale nie jestem do konca przekonany czy koszty nie będą za duże. Moglby ktos mnie naprowadzic na czytelny i rzeczowy opis eksploatacji tych modeli ?

Macie dla mnie jakieś rady/wskazania czego i jak mam szukac ?
Kwota jaką chcialbym wydać to okolice 10tys. ( chyba, ze bedzie jakis konkret to ewentualnie mozna zmienic kwote, ale chcialbym sie raczej zamknąc w tej kwocie )

2

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Poczytaj ostatnie 10 tematów na forum i będziesz wszystko wiedział. Trochę szukania a nie tylko spamujesz.

3

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Przejrzałem, konkretów brak.

4

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Tia.. 1sze dwa tematy z brzegu: [url]http://forum.supermoto.pl/topic19005-uzytkowanie-i-koszty.html[/url] i [url]http://forum.supermoto.pl/topic18977-ktm-exc-520-i-codzienna-jazda.html[/url]. Użyj opcji szukaj albo (jak w przypadku podanych tematów) przejrzyj chociaż 1szą stronę działu

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

5

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Jak chcesz mocne moto to husaberg fs 570

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

6

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Albo berg 650 bo 570 w tych pieniądzach nie znajdziesz :)

Husqy SMR-R 450

7

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Nie ma takiego motocykla który spełniałby kolegi kryteria.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Wydaje i się że będzie raczej ciężko znaleźć w tej kwocie mocne i mało obsługowe SM :/

9

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

w tej kwocie to niema koniec kropka zamykać temat

10

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

mam na sprzedaż: swoja yz-te [url]http://moto.allegro.pl/yamaha-yz400f-supermoto-okazja-sm-exc-drz-i2159898018.html[/url] moge opuścić pare złoty :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

11

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

markos5781 napisał/a:

Zależy mi głównie na bezawaryjności i bezobsługowej jeździe i tutaj właśnie nasuwa sie problem.
Zastanawiam sie nad KTM exc 525 i lc4, ale nie jestem do konca przekonany czy koszty nie będą za duże. Moglby ktos mnie naprowadzic na czytelny i rzeczowy opis eksploatacji tych modeli ?

YZ idealny przykład bezawaryjności i bezobsługowej jazdy :D Haha

Husqy SMR-R 450

12

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

no nie wiem skoro kolega zastanawia sie miedzy exc 525 a lc4 a sa to zupelnie inne swiaty to ja mu proponuje sprzeta zblizonego do exc pod wzgledem serwisu.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

13

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Poprostu nie wie nic o awaryjności i obsłudze 525 :D

Husqy SMR-R 450

14

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

fajna ta YZ toyo202 ale trochę starawa, pewnie dla tego ciężko ze sprzedażą

15

Odp: Mocne SM na miasto. Prosze o porady, opinie - kwota ~10tys

Berg skopie cohones. Guma z 4?=Kupuj berga, pisz testament :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570