1

Temat: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

Sory że nie w ciekawe oferty allegro/ebay ale sprawa jest naprawde pilna
z dwa-trzy tygodnie temu widziałem to moto za 6500 teraz jest za 5200 wiec mysle ze całkiem całkiem ta oferta. Słyszałem że ten motor stoi juz w chuk czasu, moze ktoś był i widział

[url]http://allegro.pl/husqvarna-sm-125-s-2006-acerbis-accel-brembo-cr-wr-i2086129353.html[/url]

Sprawa jest pilna jesteg gotów jechać i brać mam 400 km nie chce jechać na darmo

2

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

stoi dośc długo , to ze cena była 6500 i teraz jest 5200 to nic nie zanczy bo mogł zrobić sobie 10 Tys i teraz 5 tys i napisac ze  50% taniej , tazke tym sie nie sugeruj ,  400km  to sporo   jak juz bedziesz po ten motor i go nie kupisz to sie odezwij do mnie , miejscowosc obok sprzedaje mxa 125 :))

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

3 Ostatnio edytowany przez BolekZKO (2012-01-31 23:30:05)

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

Kurczę .. Już kilka osób na różnych forach się o niego pytało a jeszcze nikt nie pojechał ;P

Ogólnie wygląda całkiem , całkiem i to chyba jedyna aukcja gdzie w opisie nie ma : ''świeżo po remoncie'' w każdym bądź razie jedna z nie wielu :)

To co nie pasuje to plastiki bo od 2006 r. już były nowsze . Ale jak był sprowadzony z niemiec to tam często podają datę pierwszej rejestracji jako rok produkcji.

Najlepiej ułóż sobie trasę tak żeby kilka sprzętów obejrzeć :)

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

4

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

u mnie kumpel ma jeszcze huske taka jak ta na sprzedaz aby ceni nieco wiecej  :))

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

5

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

widziałem to huske tą z przebiegiem prawie 0 ale wróćmy do tematu

6

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

przebieg tam naprawde jest taki :))) jak sie znasz to sam zoabczysz :) a to ciagle jest w temacie bo robiac 400km to trzeba meic naszykowane wiecej niz jedno moto :)) tu masz taką opcje ze w ogległosci 20km od siebie miał byś 3 opcje :))   a co do Huski , no to nieorgilanna przednia lampa , błotnik   pozatym wydaje sie ok :)

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

7

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

tyl tez nie w ori bo chyba od nowszego, pozatym husqvarna po numerze vin twierdzi ze to 2005, ale patrzcie 22k przebiegu przy odblokowaniu to nei jest tłok do wymainy?

8

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

ale to chyba nie jest pierwszy wlasciciel, wiec moze poprzedni zmienial tlok.

525 EXC

9

Odp: Widział ktoś ten motocykl? -Pilne

a za taką sm125s 2007 rok przebieg 13 tys wszystko ok, plastiki neipołamane wszystko w ori do wymainy tylnia opona cały czas jezdziła zablokowana czy 7000 to dużo czy akurat?