16

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Ogólnie -om.

17

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Raczej nie bo odkręciłem świece pokopałem go trochę, podczas kopania przyłożyłem palec i gdy już nic nie wylatywało przykręciłem świece i dalej kopałem i nie zapalił, już nie mam pojęcia co to może byc.

18

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

SnowMoto napisał/a:

ak przepiszesz pierwszy post bez błędów, to coś poradzimy.

hahahahahahahah

CRF 450 - SPRZEDAM

19

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

przestawiony zapłon na magneto ?

20

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Przestawiony zapłon?? Tu chyba się nie ustawia ręcznie zapłonu.??

21 Ostatnio edytowany przez tabul (2012-01-12 00:28:30)

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

A może byś wymienił tą świecę na nową, a nie jakiś syf przykręcał !!! skoro się zalewa to zacznij szukać przyczyny w gaźniku oczywiście !

ps. skoro widzisz że Ci podświetla błędy to bądź łaskaw je poprawić proszę ;) a właściwie prosimy :)

22

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

może zapłon jest (iskra), ale nie kiedy trzeba ...

i can do this .. here, hold my beer

23

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Dobra moto pali, nie wiem jakim cudem ale pali sam się naprawił wszedłem rano do garażu i odpalił od pierwszego kopnięcia, a wytłumaczy mi ktoś jak z tymi kanałami olejowymi jak sprawdzic czy nie są zapchane albo coś? A wie ktoś może jakie mają być luzy na zaworach???

24

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Sorki za błędy ale to wina klawiatury. Odpowie mi chociaż ktoś na pytanie czemu strasznie szybko grzeje mi się silnik ??

25

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Mało (lub jego brak) oleju w głowicy, w mniejszych silnikach to zawsze odkręciłem dekielek zaworu i oglądałem czy zawór jest mokry.
U ciebie możesz zdjęć dekielek na głowicy (tam przy wałkach rozrządu) i sprawdzić czy jest olej. A zanim w ogóle przejdziesz do rozkręcania to zobacz czy masz wystarczająco oleju w przekładni

http://www.youtube.com/user/Luzak47
Dum spiro, spero
♥ Supermoto ♥

26

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

Dzięki WyImaginowany chociaż jeden co udzieli jakiejś rady. Oleju jest ok ale jeszcze nic nie rozkręcałem a jaki mógł by byc powód tego że w głowicy brak oleju zapchane coś czy co?

27

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

A jeśli odkręcę tom(tą) śrubkę odpowietrzającą  u góry na dekielku z filtra oleju i będzie leciec olej przy zapalonym silniku to znak że jest dobrze, da to coś?

Nie wmówisz mi chyba, że kiedy wciskasz alt+a to piszesz "om" zamiast "ą"? Nie poprawiamy Ciebie dlatego, że Cię nie lubimy tylko dlatego, że jest to forum ogólnodostępne. Czytają je również inni i nie wypada aby posty były z takimi bykami

28

Odp: moto nie pali POMOCY!!!

marin1996 napisał/a:

A jeśli odkręcę tom(tą) śrubkę odpowietrzającą  u góry na dekielku z filtra oleju i będzie leciec olej przy zapalonym silniku to znak że jest dobrze, da to coś?

Nie wmówisz mi chyba, że kiedy wciskasz alt+a to piszesz "om" zamiast "ą"? Nie poprawiamy Ciebie dlatego, że Cię nie lubimy tylko dlatego, że jest to forum ogólnodostępne. Czytają je również inni i nie wypada aby posty były z takimi bykami

A za to sorki mój błąd.