16

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

miałem podobną sytuacje w Play jakieś 3 lata temu, musiałem zapłacić chyba 800zł ale później przez 3 miesiące nie płaciłem rachunków - poszli mi na ręke po napisaniu reklamacji

17

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

kemot napisał/a:

Witam.
Chciał bym ostrzec przed uruchamianiem nowych urządzeń które mogą korzystać z usług operatorów komórkowych.30 grudnia uruchomiłem nokie e52 w orange i teraz mam kolosalny rachunek do zapłacenia bagatela 2500zł.Aparat bez mojej wiedzy nawiązał połączenie internetowe z witryną [url=http://www.idea.pl]www.idea.pl[/url] i zaczął ściągać dane ok 0,5 G na kwotę 2500zł.Osobiście nie miałem pojęcia że takie coś może zaistnieć.Do tej pory nie wiem co było tego przyczyną.Oczywiście zgłosiłem tą sprawę do orange ale znając życie negatywnie to rozpatrzą.Może ktoś miał styczność z podobną sprawą.Jakieś skazówki.

wspolczuje i ciesze sie zarazem ze uzywam od lat iphonów i nie mam z tym problemu.a co do problemu chyba jestes na przegranej pozycji.jak udowodnisz ze nie ty polaczyles sie z witryna tylko sam telefon.jestesmy tylko maltm ogniwkiem ktore nie ma szans z operatorami.ale walcz moze bedziesz tym ktoremu sie uda

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

18

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

Ja miałem podobną sytuację. Przedłużyłem umowę w orange w której wykupiłem pakiet internetowy 2gb. Po wykorzystaniu tego pakietu internet miał spowolnić (przestać działać). Przyszedł mi rachunek 3800zł. Okazało się że po przekroczeniu internetu czyli tych 2gb orang naliczało mi kosmiczną kwotę za każdy pobrany kb (już nie pamiętam dokładnie ile) i takim sposobem naliczyli mi 3800 zł. Odwoływanie się nic n ie pomogło. W końcu kolega który pracował w orang i mi owe przedłużenie umowy sporządził wziął wszystko na siebie i w liście odwoławczym napisał że ŹLE MNIE POINFORMOWAŁ I WPROWADZIŁ W BŁĄD GDYŻ POWIEDZIAŁ MI ŻE PO PRZEKROCZENIU 2GB INTERNET NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ (TAK JAK MIAŁEM DO TEJ PORY PRZED PRZEDŁUŻENIEM UMOWY). W końcu o pomogło i anulowali mi ten rachunek. Nerwów dużo bo to jednak dużo kasy za głupi telefon.

19

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

Sprawa wyjaśniona.Oczywiście poszło po mojej myśli.Kwotę mi anulują lecz będę musiał zapłacić za połączenie w innej taryfie gdzie za całe połączenie zapłacę 39 zł.Do tej pory nie mam pojęcia jakie dane zostały pobrane a orange na moje pytanie jakiego typu było połączenie nie jest wstanie dać mi odp.Od razu poprosiłem panią aby mi zablokowała dostęp do internetu by w przyszłości nie doszło do tego typu sytuacji.A tą kaskę przeznaczę na pomarańczę:P

20

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

jak to nie są w stanie powiedzieć jakiego typu były to połączenia? operator ma obowiązek rejestrować każde połączenie! znajomi robią w swojej firmie losowo sprawdzanie połączeń telefonów i okazuje się, że operatorzy tną ludzi na rachunkach.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

21

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

Na pytanie z jaką domeną ,serwerem i jakie dane zostały pobrane pani poinformowała mnie że nie jest wstanie odp mi na to pytanie.Dalej nie wiem za co zapłacę 39zł lecz to nie 2500zł.Przyjąłem to na klatę bo jeszcze sie rozmyślą:D

22

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

No i pieknie ,trzeba byc upartym , będzie no kilka kilo pomarańczy . Najśmieszniejsze jest to ,że chcieli by skasować a w sumie sami nie wiedzą za co dobre ;]

23

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

hmm.. mnie orange wydymał na 1600 netto... mam Iphone i jakimś cudem podobno ściągnąłem 900Mb!! A telefonem się nic nie bawiłem, wiem ze telefony robią updatey ale na 900Mb ? a ze kłócic mi się z nimi nie chciało to odpuściłem...

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

24

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

To bogaty jesteś jak ci się kłócić nie chciało hehe

25

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

Ja mam po blokowany internet, a w domu podłanczam sie pod wi fi, ewentualnie zabieram karte z modemu i wkładam do telefonu(ta opcja przydaje sie na klasówki itp ;D )

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

26

Odp: Wysoki rachunek za internet ORANGE!

Chyba średnio z tymi klasówkami, szczególnie z polskiego:)

Koso napisał/a:

Ja mam po blokowany internet, a w domu podłanczam sie pod wi fi, ewentualnie zabieram karte z modemu i wkładam do telefonu(ta opcja przydaje sie na klasówki itp ;D )

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...