16

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Aktualnie szukam KTM 690 SMC. Miałem okazje pojeździć takim przez dłuższą chwilę i bardzo by mi pasował.
Pamiętaj też że moto można trochę "dostroić" do wymiarów jeźdźca. Kierę podnieść na dystansach, przesunąć ją do przodu (standardowe półki Husaberga mają taką możliwość), wyregulować dźwignie i zastosowac wyższe siodło (też można do husaberga kupić)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Dzieki wszystkim za informacje , doceniam. Dzieki wam moja wiedza o moto "dla mnie" znacznie sie powiekszyla. Jesli jeszcze ktos ma cos do dodania nie krepujcie sie ;)

18

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Ja mam 203 cm wzrostu ważę 100 kg, bucik 48 :) i śmigałem na DT 125 X :) i nie było tak źle. Dla chcącego nic trudnego, wiadomo że motocykliści nie należą do wysokich, ale dla mnie to zupełnie nie ważne może i wyglądam jak na motorynce ale cóż taki już urosłem :) a z motocykli nie zrezygnuje :). Na nowy sezon mam zamiar kupić takie coś: [url]http://allegro.pl/ktm-husaberg-fs650-supermoto-enduro-okazja-i2029174311.html[/url]

KTM 450 SMR
#58

19

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

[url]http://www.supermotojunkie.com/showthread.php?59042-Pics-of-some-tall-riders[/url]

ważne żeby tobie było w miarę "wygodnie"

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

20

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Ja mam 196 cm, 94kg jeżdżę na drzecie i jest ok

21

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Siema Ja mam 200 cm i kolo 100 wagi pocinam na Lc4 . Polecam

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

22

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Ja  mam 191cm 84kg na sucho i jakieś 95 w pełnym rynsztunki i na XR600R bolą mnie tylko kolana po długiej jeździe (300 km jednego dnia).

23

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

q...wa ja to chyba po...łem  kolejki jak wzrost rozdawali .... :)

i can do this .. here, hold my beer

24

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Haha ja też nie do tej się ustawiłem... ale tak to już jest jedni ledwo dostają do ziemi lub w ogóle nie dostają a drudzy się martwią że kolanami o kierownice będą dotykać. Nie zapomnę jak przyjechali kupować ode mnie ktm exc 125 i kupiec nigdy nie jeździł na moto to wziął kolegę ze sobą który jeździ na ścigach i chciał się przejechać a że był niski, przynajmniej nogi miał krótkie to ledwo wsiadł i mało nie wyjebał na postoju :D no to odpaliłem mu moto jakoś się wdrapał i pojechał wyjechał na ulicę i przyzwyczajenia ze ściga wyszły na jaw haha mój biedny ktm tak darł ryja bo na biegach maneta odkręcona na maxa i piłowanie że jak by go nie kupili to bym się popłakał :D. Jestem pewien że ten olej który sie osadził w dyfuzorze, tłumiku w czasie moich jazd na pewno w tedy został usunięty :D...

25

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Wiecie sa wady i zaltety wzrostu. Pare blizna na glowie jest bo nie wszyscy architekci przewidzieli wzrost ok. 2m ;)  Jak tak patrze po tych moto to 1 jest LC4  choc jak narazie nie chcial bym kupowac na pierwsze moto. Drugi w kolejce  byl by husaberg wlasnie 650. Kiedys myslalem ze DRZ bedzie wymazone na poczatek , piszecie ze na drz idzie latac tylko nie zapomnijcie tez ze ja waze dosc duzo. Teraz po swietach pewnie cos kolo 125kg.

26

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Spory jesteś :D Jak by nie zależało ci na prędkościach to może jednak drezyna dała by radę na odpowiednich przełożeniach ? beż przesady ale te 40 km to też nie tak mało ewentualnie wersja E , nie ważysz 200 kg żeby mieć aż takie dylematy co... chyba ,że cię stać to bierz jakiegoś berga lub crf-e tylko czy wzrost i wygoda podczas jazdy na to pozwolą ? Poprzymierzaj na którym ci wygodnie i tyle , przez neta nikt ci złotego środka nie poda..

27

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Zebym mial okazje przejechac sie albo chociaz przymierzyc , nie jest tak latwo. Moja suza z 85r ma 40 koni i daje rade ;P Musze poszukac tu na miejscu jakichs ludzi co jezdza na sm moze dadza posiedziec. Widuje czesto grupki sm jezdzace po miescie. Tylko zeby po angielsku gadali bo jeszcze pomysla ze czaje sie zeby za***rdolic im moto ;P

28

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Wracaj do PL , Pudzian poszukuje sparingpartnera w twoich gabarytach ;)

motoslide.com

29

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Mi sie wydaje ze drz  jednak by byla za slaba, tym bardziej ze jezdziles juz na nie slabszych moto, Tak jak przedmowcy pisali, husaberg lub LC4 a moze SMC ??

525 EXC

30

Odp: Za jakim sm rozgladac sie ?

Jak wrócisz do Olsztyna to się odezwij kolega ma na sprzedaż drz z 2005 . Zapewne da się przymierzyć i może się dogadacie. Pozdro

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(