1

Temat: Weryfikacja moto

Witam,
jestem zainteresowany kupnem jednego z poniższych moto:
1. [url]http://otomoto.pl/bmw-g-g650-g-650-xmoto-M2564887.html[/url] - Pobiedziska
2. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2001483976[/url] - LUBAŃ
3. [url]http://otomoto.pl/yamaha-mt-03-mt03-M2720380.html[/url] - Rzeszów-Sędziszów

Niestety do każdego mam dość daleko. Może mieszka ktoś blisko, jednego z nich i mógłby spojrzeć w jakim jest stanie (chyba, że ktoś na zdjęciach już widzi, że coś z którymś nie tak)?

XR400

2

Odp: Weryfikacja moto

Mt03 to nie supermoto
Trochę sie spóźniłeś kolego , było BMW na sprzedanie 20 km od Skierniewic .

motoslide.com

3

Odp: Weryfikacja moto

Mt03 to nie supermoto, ale myślę, że na jeden sezon starczy jako pierwszy motocykl - od czegoś trzeba zacząć, a zacznę przyzwyczajać się do singla.

XR400

4

Odp: Weryfikacja moto

Zrobisz jak uważasz , jednak supermoto to supermoto zupełnie inna pozycja niż na Mt03 , a jeśli chcesz jeździć na supermoto to do niego się przyzwyczajaj .
Kolejny za to uniwersalność supermoto , MT03 nie polatasz po bocznych nieutwardzonych drogach, nie poskaczesz, nie pozjeżdżasz po schodach - a to to jest własnie charakterystyka supermoto , MT03 to naked .
Moje zdanie już znasz

motoslide.com

5

Odp: Weryfikacja moto

Trochę się boje prawdziwego sm na początek..
To co proponujesz?, ale tak żeby z 200 km za CB 600F też się dało zrobić, i żeby było w miarę bezawaryjne - z mechaniką mało mam wspólnego.

XR400

6

Odp: Weryfikacja moto

DRZ ? LC4 ? -poszukaj może coś będzie koło Ciebie ?

Po wtóre - jest grudzień = niewiele ofert, jak poczekasz do lutego to myślę że wybór będzie o 50% większy (i może z Twoich okolic)

Hardcore - it's more than music...

7 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-12-22 17:39:05)

Odp: Weryfikacja moto

Mówiąc prawdziwe supermoto , niedokońca wiem co masz na myśli, ale powiedzmy , że mówisz o 60 konnym wyczynie ... masz racje bój sie go, ale to nie jest motocykl dla Ciebie nie na tą chwile .
Teraz szukaj mało wywmagającego serwisowo supermoto które nie sponiewiera Cie jak burą suke .
Jeśli chcesz polatać czasami dalej to z tej listy odrazu mogę Ci powiedzieć, że nadawać sie bedzie :
Yamaha xtx660
BMW g650 też dasz rade, ale tam jest problem z troche drogimi częsciami które kupujesz w serwisie.
Jest jeszcze Suzuki DRZ400 dobra na początek .

Jeszcze co do tych 200 km za cbf to musisz pamiętać o tym, że SUPERMOTO to nie jest motocykl świetnie nadający sie do turystyki , po trasie utrzymasz 120km/h prędkości przelotowej, ale NIE JEST TO SPRZĘT DO ZWIEDZANIA EUROPY czy nawet całej Polski .

motoslide.com

8

Odp: Weryfikacja moto

Przyjąłem.
A co byś dodał do listy (oprócz DRZ-ty).

XR400

9 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-12-22 17:48:15)

Odp: Weryfikacja moto

malysowa napisał/a:

Trochę się boje prawdziwego sm na początek..
To co proponujesz?, ale tak żeby z 200 km za CB 600F też się dało zrobić, i żeby było w miarę bezawaryjne - z mechaniką mało mam wspólnego.

a czego tu się bać ? zabić się można na rowerku... xtx 660 będzie bardzo okk

10 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-12-22 17:47:36)

Odp: Weryfikacja moto

No ja bym Ci polecił Drz 400 albo yamaha xtx 660 jako , że ma to być jednak twoje pierwsze moto . Kumpel tez od nas ze Skierek kupuje xtx na wiosne.
Jak coś pisz na gg 9582525

motoslide.com

11

Odp: Weryfikacja moto

Honda fmx może jeszce cie zainteresuje

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250