31

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

Jery pewnie masz racje ,ale ja tego jakoś nie odczułem ,może dlatego że , jedyne strefy mojego "głębokiego czucia" są całkiem w innym miejscu. :)

i can do this .. here, hold my beer

32

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

HEMP napisał/a:

Jery pewnie masz racje ,ale ja tego jakoś nie odczułem ,może dlatego że , jedyne strefy mojego "głębokiego czucia" są całkiem w innym miejscu. :)

zgadzam się ;) "głębokie czucie" hmm, Jery chyba trochę popłynąłeś....

33

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

ale przecież ten ochraniacz to jest umieszczony tam gdzie jest kostka w dłoni więc bardzo nisko więc jak może oddziaływać na czucie kierownicy ?

34

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

tabul napisał/a:
HEMP napisał/a:

Jery pewnie masz racje ,ale ja tego jakoś nie odczułem ,może dlatego że , jedyne strefy mojego "głębokiego czucia" są całkiem w innym miejscu. :)

zgadzam się ;) "głębokie czucie" hmm, Jery chyba trochę popłynąłeś....

No wlasnie nie. Tak poprostu jest.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

35 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-12-22 02:00:07)

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

w życiu nie w nauce tak! haha  MythBusters

36

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

Fikoł napisał/a:

ale przecież ten ochraniacz to jest umieszczony tam gdzie jest kostka w dłoni więc bardzo nisko więc jak może oddziaływać na czucie kierownicy ?

Wroc jedna strone w tyl i spojrz na zaznaczony fragment dloni na rysunku. Gdzie Ty masz tam kostke jakakolwiek? Jedyna wystajaca kosc masz w nadgarstku (najnizsza linia zaznaczonego pola na zdjeciu) a nastepna jest kostka malego palca. Reszta czesc "kantu" dloni od jej wewnetrznej strony jest miekka. Pomacaj sobie lape to sie dowiesz.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

37 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-12-22 04:40:09)

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

Czy ja piszę na temat zaznaczonego fragmentu  dłoni czy umieszczonego ochraniacza na tej rękawicy , który przede wszystkim chroni  (kostkę ,kość)?
W żadnym wypadku ta część rękawicy (nadgarsta) nie maca kierownicy :)

38

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

Tylko ze kosc o ktorej mowisz znajduje sie na szwie tej rekawicy. Tam gdzie koczy sie strech a zaczyna skora. Ochraniacz wieksza czescia znajduje sie na czesci dloni zaznaczonej na rysunku. Oczywiscie tak to wyglada na rysunku ktory jest 2 wymiarowy. Moze po zalozeniu jej na reke, faktycznie ta miekka czesc dloni (a tam wlasnie znajduja sie receptory o ktorych mowie) nie jest zaslonieta i to jest wazne.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

39

Odp: Jakie rękawice na DRZ 400 SM polecacie?

rękawiczki mam na"starym" mieszkaniu razem z moto wiec nie zrobię fot ...teraz ,ale jak się wybiorę do moto ,zamontuje rękawiczkę na dłoń i chwycę kiere ,pstrykne fote ... się wyjaśni :)

i can do this .. here, hold my beer