1

Temat: Macie jakis sposób na katar??:D

Kurde, przeziebilem sie, siedze tak i strasznie zatoki mnie napieprzaja, katar cieknie z nosa tak ze obok wyrka mam podloge pelna chusteczek, macie jakies sposoby na przeziebienie, szczegolnie katar bo mam juz tego dosc:D??

2 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-12-01 18:10:07)

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

A może dacie mi jakiś fajny przepis na ciasto??
Panowie, zakładajcie takie tematy w tym dziale który nie jest moderowany, albo piszcie w sb-xie!

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

3

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

ja mam dobry na ciasto czekoladowe, mniam:D

4

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

Katar nieleczony trwa tydzień , leczony 7 dni .
Integralny kask na taką pogode jesli twoje zatoki maja predyspozycje do odpie*alania .

Ku R wa ale temat naprawde zajebisty !

motoslide.com

5

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

Ja tam mam katar cały rok nie zależnie czy to -20 C czy + 30 C ja i tak chodzę zasmarkany bo mam katar alergiczny..
Przeżyjesz , kilka dni i będzie spokój :P

Barteksm napisał/a:

Ku R wa ale temat naprawde zajebisty !

+1 :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

6 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2011-12-01 20:03:27)

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

Aleksander.mx napisał/a:

Kurde, przeziebilem sie, siedze tak i strasznie zatoki mnie napieprzaja, katar cieknie z nosa tak ze obok wyrka mam podloge pelna chusteczek, macie jakies sposoby na przeziebienie, szczegolnie katar bo mam juz tego dosc:D??

ja mam bierzesz garsc grochu do kieszeni.codziennie wyciagasz jedno ziarenko i jak sie skoncza w kieszeni katar juz tez zniknie jak reka odjal

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

7

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

Myślę że BAN był by skutecznym lekarstwem.
Jeśli nie na katar to na pisanie idiotycznych postów na pewno.

joł

8

Odp: Macie jakis sposób na katar??:D

Ban będzie następnym razem.
Na razie zamykam temat i mam nadzieję że katar przejdzie!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"