1

Temat: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Na waszą i moją prośbę nasz kochany Jakubek utworzył nam nowe poddziały w kategorii Garaż.
Jest to podział według najpopularniejszych marek motocykli.
Będzie można teraz łatwo szukać informacji o danym modelu motocykla jak i tworzyć tematy o jakiś technicznych sprawach tyczących się danej marki w odpowiednim dziale.
Oczywiście prośba do was aby trzymać się przy tworzeniu nowych tematów poszczególnych kategorii i nie robić śmietnika jak to ostatnio zaczęło mieć miejsce na naszym forum.
Postaram się wraz z Jakubem w najbliższym czasie poprzenosić tematy z garażu ogólnego do odpowiednich działów z markami.

Jeżeli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia lub najlepiej pochwały dotyczące nowych zmian to proszę o umieszczenia ich w tym temacie:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

ordung musi byc :)

i can do this .. here, hold my beer

3

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Tak jest Oberstunfuhrer Hacker!!!!!!

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

4

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Fajnie,fajnie,tylko - da się jakoś zrobić podświetlenie poszczególnych działów,gdy pojawia się tam nowy post ?

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

5 Ostatnio edytowany przez PszczelaRz (2011-11-16 22:04:18)

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Może jeszcze byście coś zarządzili odnośnie zakładania nowych  tematów: model motocykla czy coś i jakiego typu jest problem.
np "KTM 450 SMR Sprzęgło" czy coś, żeby łatwiej się szukało i było konkretniej ?

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

6

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

PszczelaRz AGH napisał/a:

Może jeszcze byście coś zarządzili odnośnie zakładania nowych  tematów: model motocykla czy coś i jakiego typu jest problem.
np "KTM 450 SMR Sprzęgło" czy coś, żeby łatwiej się szukało i było konkretniej ?

To już wasza rola aby zakładać tematy z sensem.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Panowie teraz jest gitara, dalsze dzielenie podkategorii na następne podkategorie zrobi tylko bajzel. Ja bym zostawił jak jest. Good job boys :)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

8

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

Bardzo fajnie teraz to bangla :)))

9

Odp: Nowe poddziały na forum w dziale Garaż

TomNaked napisał/a:

Panowie teraz jest gitara, dalsze dzielenie podkategorii na następne podkategorie zrobi tylko bajzel. Ja bym zostawił jak jest. Good job boys :)

też tak myślę ;)