16 Ostatnio edytowany przez maciey (2011-09-19 23:08:08)

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Ooo, jak wszyscy zaczynają się zwierzać.
Za chwilę, jak się chłopaki ośmielą, to okaże się, że jesteś jednym z najmłodszych na forum.
Cześć, mam na imię Maciej, mam 38 lat i 170cm wzrostu, też jestem alkoholikiem.
Sorry, to nie to forum.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

17 Ostatnio edytowany przez hubercik123 (2011-09-20 00:10:50)

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Hubert   38lat  173cm  76kg,
syn Adama
również jestem...   :D

Husaberg FS650
663 944 902 sms
UK 07907566238

18

Odp: wiek i wzrost a supermoto

I o to właśnie mi chodziło bo zastanawiałem się czy tylko mi tak micha się cieszy jak widzę innych na SM to krew się buzuje i samemu chce się doznać chwili szaleństwa ,przytulić kolano do asfaltu i cieszyć się jazdą .
Wszyscy do mnie" przesiadaj się na choperka super jazda" a ja nie mam ochoty na 3 zsiadać i wskoczyć do baru na kawe ,ostatnio jadąc autem zatrzymywałem się aby kolesiowi z holandii pomóc podnieść sprzęta bo leżał na nim wcale się nie dziwię jak moto ważyło jakieś 360kg .We wrocku potrzebny lekki i zwinny sprzęcik
którym w razie czego można przelecieć przez budowę jak i trawnik
Wszystkim naprawdę dziękuję i mam nadzieję że jak dozbieram jeszcze troszkę kasy do sprzęta to z niejednym z was spotkam się na wspólnym oblataniu sprzętów

19

Odp: wiek i wzrost a supermoto

ja ma 37 i latam ktm450 excr i posiadam ktm 690 sm (którego z braku czasu na asfalt muszę sprzedać) wiek to nie przeszkoda brak czasu TAAAAAAAAAAAK popatrz chmielu na allegro na mojego kata [url]http://allegro.pl/ktm-lc-690-supermoto-sm-leovience-film-dodatki-i1826891971.html[/url]

20

Odp: wiek i wzrost a supermoto

ja już dawno bym zakupił jakiś sprzęt tylko pojazdami za bardzo nie chcę się zastawiać ,gotówki nie mam za dużej ale chętnie zamienię audi a6 2000rok za jakiś konkretny  sprzęt

21

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Co wy k...a wiecie o wieku, wzroście i wadze !?!?!?!?!?!?  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Dawaj Gierwi pociśnij!

motoslide.com

23

Odp: wiek i wzrost a supermoto

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/5841703-portret-szcz--liwy-starzec-trzyma--lask--w-sypialni.jpg

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

24

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Właśnie tak sobie ciebie wyobrażałem .

motoslide.com

25 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-09-22 00:32:26)

Odp: wiek i wzrost a supermoto

buahahaha na maxa pojechałeś ;d
a kapelusz i buty z ostrogami gdzie zostawiłeś ,żeby poganiać konia ? :D:D

26

Odp: wiek i wzrost a supermoto

Aleksander 194cm wzrostu, 83kg masy miesniowej  :cool: 17 lat i tez jakos daje rade. A co do mocy to mysle ze mozesz brac nawet 530, zalezy jak Ty (a moze bardziej pasowalo by Pan) bedzie jezdzic. Ja to po 50 przezucilem sie od razu na 400 i nie narzekam ze wyrywa rece, owszem na torze tak ale po lesie jak latam (niestety na sm jestem za mlody :cry:) to wracam i mam jeszcze energii ze ogrodek bym z checia przekopal

27

Odp: wiek i wzrost a supermoto

A ja się tak stresowałem że ja 29 i wstydziłem się napisać. Aż wkoncu natknąłem sie na ten jakże pocieszający temat :)

28

Odp: wiek i wzrost a supermoto

a ja mam w ch.. hajsu i dobrze sie rucham! o! supermoto daje rade. ale lepiej miec dwie fury. SM do swirowania i jakiego litra do swirowania i lajtowej turystyki ;]

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

29

Odp: wiek i wzrost a supermoto

gierwi napisał/a:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/5841703-portret-szcz--liwy-starzec-trzyma--lask--w-sypialni.jpg

Gierwi!To jest Twoje zdjęcie jak jeszcze byłeś młody!:)Dawaj aktualne:)

Husqvarna 450
GSXR1000
hulajnoga:)

30

Odp: wiek i wzrost a supermoto

gizbicbr napisał/a:
gierwi napisał/a:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/5841703-portret-szcz--liwy-starzec-trzyma--lask--w-sypialni.jpg

Gierwi!To jest Twoje zdjęcie jak jeszcze byłeś młody!:)Dawaj aktualne:)

Ale laskę ma konkret...:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD