1

Temat: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

siema wszystkim,

moze by tak zamienic temat "pokaz swoj pojazd" na caly dzial "nasze pojazdy" (dzial moznaby rozdzielic na marki)
Kazdy moglby wrzucic temat ze swoim moto (zdjecia,opis,mody itp)
Mysle ze fajna sprawa, mozna od niejednej osoby odpatrzec cos, lub doradzic.
Zmniejszyloby to rowniez ilosc otwieranych tematow z dupy wzietych :)

Co wy myslicie ?

Huska 701 '17

2

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

mi pomysl sie podoba, każdy by mogl prowadzic swoj projekt oddzielnie i nawet przy sprzedazy moto moglby udostepnic potem cala historie :)

Husqa smr 570

3

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

takie ... bifor i after :)

i can do this .. here, hold my beer

4

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

bartek !!!! zrob nam niespodzianke na mikolaja !! twoj KTM tez potrzebuje takowego dzialu !!!

Huska 701 '17

5

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Pomysł dobry tylko żeby nie wyszło w stylu chciałem dobrze wyszło jak zawsze mam na myśli żeby temat  nie zmienił charakteru z mój pojazd na dział chwalenia się i wpisy typu o "jakie fajne moto gratuluje i zapraszam na mój profil".

SM570R była a teraz???

6

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Ja już się wczuwam w temat.   :P

Leci maxik dla Ciebie 10 punkcików na 10.

P.s. Powiedz proszę gdzie dorabiałeś takie fajne naklejki ? szacun dla ciebie, czym polerujesz felgi by osiągnąć taki efekt?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

no i co w tym zlego?? chcą to wiedzieć to pytaja . Na innych forach sa wlasnie takie tematy..kazdy uzytkownik zaklada nowy temat ze swoimi zdjeciami , swoja historia itp i jest to bardzy dobry sposob..zawsze ktos moze ocenic czy dobrze jezdzimy czy dobrze wchodizmy w zakret, moze zapytac jak sie ma nasz motor czy jest awaryjny...bardzo dobry pomysl jestem za

GANY RACING

8

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

To moje zdanie :) niby nic złego, tylko jak na mój gust to trochę gejoszczyzną zalatuje.

Co mi po tej wiedzy, że ktoś się pochwali najnowsza okleiną a równocześnie zakłada nowy temat "czy olej lotos 10 w 40 nadaje się do silnika"

Gany, mówimy o prezentacji motocykla a Ty piszesz o ocenie umiejętności jazdy. Ze słodkiej garażowej sesyjki najnowszych dodatków PowerParts nie wywnioskujemy jak kto jeździ i jaka posiada wiedzę na temat serwisowania i ogólnej mechaniki.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Nikt takiego działu nie założy bo jest tu za duży offtop.
Założony został temat pokaż swój pojazd i nawet przez 1 dzień nikt nie umiał powstrzymać się od pisania pierdół, choć miały być tam tylko fotki.
Teraz piszecie tam o zdjęciach, naprawach, filmikach i ustawkach.
Jeżeli masz na tyle ciekawie zmodyfikowany motocykl, że można by o nim napisać to zapraszam do działu garaż gdzie możesz opisać swoje modyfikacje motocykla.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Oo brawo Hacker  :) zmodyfikowany... a nie obklejony i wypolerowany  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Gany napisał/a:

Na innych forach sa wlasnie takie tematy

...ale nie na tym i to nas odróżnia od setek bezpłciowych forum
Tak jak Haker powiedział , masz ciekawe moto np. jak Haker działa nad projektem SuMo 380 2t , załóż i pokaż swój , ale własnie niech nie będą to naklejki , tylko coś naprawde godnego uwagi .

motoslide.com

12

Odp: stworzenie dzialu "nasze pojazdy"

Dokładnie. Zawsze tak będzie że ktoś się nie powstrzyma :x

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp