1

Temat: Małe SM 125

Witam,
Jestem ogólnie nowy na tym forum i jest to mój pierwszy temat a już mam pytanie. Oczywiście odnośnie kupna motoru.
Niedługo zdam prawo jazdy i na początek chciałbym zakupić coś małego 125 myślę że mi wystarczy. Raczej będę musiał poczekać do następnego sezonu bo ten już się kończy no ale cóż może w zimie coś fajnego złapię.
Kwotę jaką mam do przeznaczenia na motorek to zaledwie 4000-4500 zl. Miałem wybór miedzy samochodem a motorem ale raczej wybiorę właśnie moto.
  Interesują mnie takie SuperMoto jak:
MZ SM 125 mój faworyt
Husqvarna SM 125
Yamaha dt 125 sm
Może Derbi.

A co wy myślicie o tym czy któryś z tych jest godny uwagi a może wy macie lepsze propozycje?

2

Odp: Małe SM 125

Aprilia mx 125 ;>

3

Odp: Małe SM 125

A myślisz że za takie pieniądze znajdę Aprilie;d?

4

Odp: Małe SM 125

Raczej cieżko :) ale powiem Tobie ze MZ to coś zajebistego. Nigdy nie myslałem ze bede pochwalał 125 4T ale to nie dość ze nic nie pali to przyspieszeniem duzo nie odstaje od 2T  a na gumie spokojnie polata :)

Husqy SMR-R 450

5

Odp: Małe SM 125

No właśnie o to też mi chodzi :D
Więc kolejny pozytywny post w strone  MZ'ety. Ludzi raczej odpycha sama nazwa i moto odrazu kojarzy się z wiochą. Ale wydaje mi się że to naprawde dobry sm.

6

Odp: Małe SM 125

Napisz moze do mateuszxino bo on ma MZ :) Ale po tym jak widze ze on cały czas napierdala w trasy ciśnie v maxem cała droge bez obaw to ja na husce moge sie schowac :D Bo 2T raczej nie mozna na maxa w trasie jechac. V max tez ma zadowalający :) Nic sie nie psuje w niej, przynajmniej w trakcie tego sezonu nic sie nie działo :)

Husqy SMR-R 450

7

Odp: Małe SM 125

Właśnie napisałem i dowiedziałem się paru ważnych rzeczy. Jeżeli ktoś będzie miał na sprzedasz MZ supermoto pisać ;D

8

Odp: Małe SM 125

Siemanko , ja mam Derbi Sendę 125 SM za wspomnianą przez ciebei kwotę na sprzedaż rocznik 2007 , śmigam drugi sezon i jestem mega zadowolony , generalnie mała waga z niezłą mocą ( puki co nie odblokowany ) ,niskim spalaniem to Derbi :) Jak byś chciał dowiedzieć się więcej to pisz

9

Odp: Małe SM 125

wiesz co już raczej postanowiłem na Mz'ete. A zreszta narazie musze zdac prawko a dopiero pozniej bede szukal motorka chyba ze trafi sie naprawde dobra okazja ;)

10

Odp: Małe SM 125

Naprawde dobrą okazję to ja ci przedstawiłem ;p Jak jesteś jeszcze przed prawkiem to jeszcze trochę potrwa...bo jeszcze chwila i zima...