16

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

Tak,Huska AM6.

Nie wiem skąd bierzecie te informacje,że Huski mają większe gaźniki i przelotowe wydechy w serii.Wystarczy spojrzeć w katalog - gaźnik to zwykła 16. Wydech - bez komentarza,jakaś masakra.Końcówka u mnie waży 2kg ;o,gdzie przelotowy Metrakit Thrower to jeśli dobrze pamiętam niecały kilogram. Dyfuzor też był zablokowany (katalizator).

Huska i HM'ka to najlepsze opcje - ramy od większych modeli,sprawdzone silniki,markowy osprzęt :)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

17

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

ok to może ja skonkretyzuje ja miałem husqvarnę CH Racing a zatem tak jakby seryjna torówka i ona z salonu wyjeżdżała na 19 dellorto i wydechu robionym przez bodajże Conti na pełnym przelocie, byłem pewien że z wsm'kami było tak samo - najwidoczniej nie.

18

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

Nie wiem jaką miałeś wersję,też mam oczywiście CH Racing,w wersji Replica (kilka dodatków w serii) i jest tak jak pisałem wyżej.

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

19

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

A HM'ke w SM znajde? Rozglądałem się na serwisie allegro i ni h... A co powiecie na temat Aprilli SX 50? Co do wypowiedzi wcześniej 50 kupuje tylko na sezon. Później robie A1 i 125 (pewnie Huse 125).

20

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

HM'ki nie ma bo to dobry sprzęt, trzeba polować na dobrą sztukę.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

21

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

[url]http://allegro.pl/honda-hm-crm-50-derpage-2006r-oryginal-i1782788958.html[/url]  pierwsza lepsza :)

i can do this .. here, hold my beer

22

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

Dzieki. Fajna nawet. A co powiecie na temat Aprilli SX 50 ?

23

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

Jeździłem Rx'em,nie wiem czy to wina dużych kół,ale strasznie dziwna pozycja  jak dla mnie.

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

24

Odp: Jakie najmocniejsze SM 50cm ?

Bierz DT i tylko DT. Latalem na takiej przez 3 lata i na prawde duzo sie na jej nauczylem. Zakrety na asfalcie bralem bokiem (oczywiscie nie byl to powerslide tylko tylni hamuleC:D) zero problemow na prawde, jedyne co zrobilem przy niej to przedziurawilem bak dluzszymi srubkami:D, wymienilem dwa razy olej na zwykly orlenowski oraz swiece ktora niestety nie wytrzymala mojej hardkorowej jazdy na NGK i chodzila jak ta lala. Motorek naprawde super szkoda ze to tylko 50. Tylko kup koniecznie SM bo enduro nie ma sensu. SM wiedzie wszedzie i wyjedzie bez problemu, ja swoja dt bylem przykladowo: Tor Kwidzyn ;D, tor kartingoy Kwidzyn, oraz trasa 250km w jeden dzien i dt trzymala sie jak radziecki czolg:D POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM Naprawde POLECAM!!!!