1

Temat: prozba o opinie

Witam jestem tutaj nowy i pisze w imieniu znajomego (dlatego nie zawitalem do powitalni) ktory nie mowi po polsku i prosil mnie o dowiedzenie sie czy kola ktore znalazl na angielskim ebayu podejda do jego WR450 2005 roku.
Kola pochodza z wr'ki z 2006 roku i chcialbym wiedziec czy tylni zawias jest taki sam w 2005 roku i czy wszyskto bedzie mozna zalozyc bez kombinacji.
[url]http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-WR-YZF-Supermoto-Wheels-LIKE-NEW-Excel-Talon-/180712466349[/url]
Chcialbym sie tez was zapytac jak wyglada utwardzenie zawiechy. Wystarczy je tylko podkrecic na maxa czy trzeba wymieniac sprezyny?
Pomocy drogie Bravo
Pozdrawiam, Ryny
Jesli walnalem jakas gafe to chyle czolo i uciekam z podkulonym ogonem

2

Odp: prozba o opinie

Hej, witam

Koła na 100% podejdą. Najprawdopodobniej będziesz musiał tylko zakupić dystanse do piast do WR 450 2005. W tych kołach są te same piasty co ja mam i wszystko wchodzi bez kombinowania a ja mam 2004.

Tylny zawias kolega podkręci. Jak podkręciłem na maksa to nie było praktycznie tłumienia więc musi to zrobić optymalnie. Podkręci, przejedzie się, poprawi... Jak dalej za miękki to kolega będzie zmuszony wymienić sprężynę.

3 Ostatnio edytowany przez ryny (2011-08-21 02:39:06)

Odp: prozba o opinie

Dzieki wielkie za odpowiedz!

Edit. Mam jeszcze mala prozbe. Ziomek szuka dalej bo jednak tamte kola wyjda prawie 1000 euro z transportem. Tak wiec wynalazl pare ofert ale kola pochodza z drz'ek, husabergow itp. Jak wyglada sprawa zamontowania takich kol? Potrzebne beda jedynie dystanse na zaciski i zebatka czy trzeba bedzie cos kombinowac przy piastach?