16

Odp: serwisowanie FE 570

Jak masz chęć na 570 to bierz to i się wogole niczym nie martw, akurat w tym modelu z dostepnoscia części nie będziesz miał problemu i ceny jak na ktm-a przystało:) pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

17

Odp: serwisowanie FE 570

i tak chyba zrobię bo zakochałem się w tej marce i niewidzę innego moto dla siebie ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

18

Odp: serwisowanie FE 570

Jestem posiadaczem Husaberga :D :D :D czy szczęśliwym to się okaże :D

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

19

Odp: serwisowanie FE 570

Gratulacje i jak wrażenia moto tak dobre jak piszą ?

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

20

Odp: serwisowanie FE 570

narazie zrobiłem ok 4km bo jest kilka rzeczy które chciałem ogarnąć zanim zaczę napierdalać :D, jest fajnie, mocy nie brakuje a tego sie najbardziej obawiałem :D fajnie równo silnik pracuje dzięki wtryskowi dużo mniejsze wibracje w porównaniu do poprzednika i wreszcie działający rozrusznik, ale jest i jeden - niema kopniaka? i niestety było to fabrycznie FE przez co hamulec jest trochę słaby ale to też muszę ogarnąć ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

21

Odp: serwisowanie FE 570

Gdzieś czytałem że można wstawić kopkę do tych berguw niby zmienia się kapę i dokłada mechanizm pewnie nie tani zabieg,a jak z mocą w dolnych partiach obrotów ciągnie jak starsze modele ?

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

22

Odp: serwisowanie FE 570

dobrze jedzie od samego dołu mimo bardzo długiego przełożenia (na wolnych obrotach na 6 biegu jest jakies 120km/h) przy takiej prędkości w poprzednim 650 miałem manetkę odkręconą prawię do połowy, powymieniam płyny sprawdzę luzy zaworowe po ogarniam rzeczy które wypadało by zrobić i będą testy więc będę mógł coś więcej powiedzieć ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

23

Odp: serwisowanie FE 570

Gratki zakupu.
Pochwal się jakąś fotką!

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

24

Odp: serwisowanie FE 570

Piotrekmm napisał/a:

dobrze jedzie od samego dołu mimo bardzo długiego przełożenia (na wolnych obrotach na 6 biegu jest jakies 120km/h) przy takiej prędkości w poprzednim 650 miałem manetkę odkręconą prawię do połowy, powymieniam płyny sprawdzę luzy zaworowe po ogarniam rzeczy które wypadało by zrobić i będą testy więc będę mógł coś więcej powiedzieć ;)

widzę come back z grubej rury ;)

motoslide.com

25

Odp: serwisowanie FE 570

Barteksm napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

dobrze jedzie od samego dołu mimo bardzo długiego przełożenia (na wolnych obrotach na 6 biegu jest jakies 120km/h) przy takiej prędkości w poprzednim 650 miałem manetkę odkręconą prawię do połowy, powymieniam płyny sprawdzę luzy zaworowe po ogarniam rzeczy które wypadało by zrobić i będą testy więc będę mógł coś więcej powiedzieć ;)

widzę come back z grubej rury ;)

hehe to jedyna słuszna marka, nie widziałbym się na innym moto ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

26

Odp: serwisowanie FE 570

Graty Sąsiad, wpadnij kiedyś, do mnie masz 26km :)

https://www.bikepics.com/members/81

27

Odp: serwisowanie FE 570

delta napisał/a:

Graty Sąsiad, wpadnij kiedyś, do mnie masz 26km :)

pw ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM