1

Temat: Problem exc 525 prądy??

Witam moj problem polega na tym ze odkad kupiłem motocykl nie miałem ładowania aku.Troche szukałem i stwierdziłem ze to stator wyminiłem go bo udało mi sie kupic inny i po zmianie nie ma iskry.A kiedy był załozony wczesniej stator motor chodził normalnie tylko nie było ładowania.Czy ktos sie orientuje co sie mogło stac jak mam naprawic zeby miec i ładowanie i iskre??

2

Odp: Problem exc 525 prądy??

na moje oko to zacząłbym od końca
1. sprawdzić bezpieczniki
2. sprawdzić i oczyścić polączenia i styki
3. sprawdzić regulator napięcia
4. sprawdzić prostownik
5. sprawdzić alternator(rotor+stator)

SM570R była a teraz???

3

Odp: Problem exc 525 prądy??

Kolego widocznie ten stator co kupiłes tez był popsuty, nie mozliwe zeby  tak po prostu znikła iskra, sprawdz sobie wszystkie kable po koleji, czy cos sie nie urwało nie poluzowały styki, bo tak sie zdarza ze czasem jakas pierdoła wszystko psuje..

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

4

Odp: Problem exc 525 prądy??

Potrzebuje wymiary lozysk ktorymi lozyskowany jest walek rozrzadu w 525 exc 2006 oraz nazwe firmy z jakiej najlepiej kupic.
Jakby ktocs cos mogl podrzucic to bede bardzo wdzieczny:) aha i moze jeszcze wymiar lozyska igielkowego kosza sprzeglowego to tyle??

5

Odp: Problem exc 525 prądy??

Najprosciej to wyjac i wziac na wzór:D no chyba, no chyba, ze nie masz ich w moto;/